ALAPLI HABERLERİ

ÇATUROĞLU’NA EREĞLİ’DE BÜYÜK İLGİ VARDI

19 Ekim 2015
524 kez görüntülendi

ÇATUROĞLU’NA EREĞLİ’DE BÜYÜK İLGİ VARDI

 

Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti) Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Kdz. Ereğli ilçesinde esnaf tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Seçim çalışmalarına Ereğli ilçesinde şehir merkezi esnafını gezerek devam eden Çaturoğlu, beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Belediye ve il genel meclisi üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte çarşı esnafları ziyaret etti.

Ziyaret turunda Ereğli’de girdiği dükkanların bir çoğunda kendisine ikram edilen çikolata, şeker ve kır pidesi gibi yiyecekleri tadan Çaturoğlu, esnaflarla sıcak ve samimi ilgisi ile karşılandı.

ÇATUROĞLU, “SORUNLARI ÇZÖMEYE DEVAM EDECEĞİZ.”

Vatandaşların ikramlarını da geri çevirmeyen Çaturoğlu, burada yaptığı konuşmalarda, bölgedeki sorunları adım adım çözmeye devam edeceklerini kaydetti.

Görev süresi içerisinde yapamayacakları hiçbir şeyin sözünü vermediklerini ve vermeyeceklerini ifade eden Çaturoğlu, Türkiye’de var olan istikrarın yeniden devam etmesi için 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerine işaret ederek, AK Parti hükümetinin hizmetlerini anlatarak daha da güzel işler yapılacağını ifade etti.

Çaturoğlu, Ereğli’de gösterilen sevgiden dolayı esnaflara teşekkür ederek, Zonguldak ve Ereğli için çok güzel projeleri hayata sunacaklarını sözlerine ekledi.

Çaturoğlu seçim çalışmalarını Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’de bulunan fabrikaları da ziyaret ederek gün boyunca sürdürdü.

ÇATUROĞLU ÇARŞI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz