ALAPLI HABERLERİ

ÇATUROĞLU’NDAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

21 Haziran 2015
794 kez görüntülendi

ÇATUROĞLU’NDAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak halkının Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) bugünden sonra sesi, sözcüsü olacağını belirterek,  Zonguldak’ın daha fazla yatırım alması, gelişmesi, kalkınması için var gücü ile çalışacağı söyledi.

AK Parti 2. Sıradan Zonguldak Milletvekili seçilen ve 7 Haziran seçimleri sonrasında Zonguldak’ta AK Parti’ye verilen desteğe teşekkür etmek amacıyla ilçe, ilçe, mahalle mahalle, köy köy, cadde cadde gezen Çaturoğlu’nun bugünkü durağı Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Süleymanbeyler (Subaşı) Köyü ile İlçeye bağlı Gülüç beldesiydi.

TÜM SÖZLER TUTULACAK

Çaturoğlu, 7 Haziran tarihinde yapılan genel seçimlerde AK Parti’ye gösterilen teveccüh sebebiyle bölge halkına teşekkür etti.  Gerek Subaşı, gerekse Gülüç’teki pazardaki esnafın tek tek elini sıkarak, “Bol kazançlar” dileyen Çaturoğlu 7 Haziran Pazar günü yapılan seçimleri öncesinde verdikleri tüm sözlerin arkasında olduklarını bir kez daha yineledi.

ZONGULDAK’IN TBMM’DEKİ SESİ, SÖZCÜSÜ OLACAĞIZ

Gülüç ziyaretinde kendisine AK Parti Gülüç Belde teşkilatı tarafından çiçek takdim edilirken,  Çaturoğlu ziyaretlerde halka ve partililere hitaben yaptığı konuşmasında, Sadece seçimlerden önce değil, seçimlerden sonrada gelen Vekil olacağı yönündeki sözünü hatırlatarak şunları söyledi:

“Öncelikle bizi TBMM’sine gönderen halkımıza teşekkür ediyoruz. Onların haklarını ödemek mümkün değil.  Bizlere oy verenleri mahcup etmeyeceğiz. Bundan önce yerel yönetimlerde yaptığımız çalışmaların ardından bugünden sonra da Zonguldak halkının TBMM’de sesi, sözcüsü olacağım. Zonguldak ve ilçelerine, beldelerinin daha fazla yatırım alması, gelişmesi, kalkınması için çalışacağım. Gösterdiğiniz ilgi sebebiyle hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

PARTİLİLER EŞLİK ETTİ

Çaturoğlu’na gerek Subaşı, gerekse Gülüç Beldesi ziyaretinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır,  AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ayhan Taşdelen, Kazım Beceren, AK Parti Kdz. Ereğli yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti belde başkanları da eşlik etti.

gülüççç

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz