ALAPLI HABERLERİ

CELİL UZUN ALAPLI İÇİN BİR ŞANS

11 Şubat 2019
640 kez görüntülendi

CELİL UZUN ALAPLI İÇİN  BİR ŞANS
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Alaplı’da partililerle buluştu
Oruç, Alaplı’da AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, AK Parti Gümeli adayı Aytaç Tosun, AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Çalış, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özdemir, AK Parti ilçe Teşkilatı ve partililer tarafından karşılandı.
Oruç, daha sonra AK Parti Alaplı İlçe Başkanlığı seçim bürosuna giderek partililerle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, ” AK Parti Zonguldak’ta Alaplı’ya en değerli, siyasette hizmetin, halka hizmetin en uzman isimlerinden birini size gönderdi. Celil Uzun Zonguldak’ta il Başkanlığı yapmış, Alaplı’ya önemli hizmetlerde bulunmuş bir isim ve Alaplı için büyük bir şans” dedi.
Ankara’dan Alaplı’ya AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun’a destek için gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Uzun’dan övgü ile bahsettiği konuşmasında, “Uzun, Zonguldak’ta il Başkanlığı yapmış, bölgeye ve, Alaplı’ya önemli hizmetlerde bulunmuş bir isim. Uzun, Alaplı için büyük bir şans” dedi.
Uzun’u Alaplı halkına Alaplı’yı da Celil Uzun’a emanet ettiklerini belirten Oruç, şunları söyledi: “Alaplı’ya AK Parti Belediye Başkan adayımız Celil Uzun’a destek için geldik. Açıkçası burada güzel sizin gibi heyecanlı hemşerilerimizle bir araya geleceğimizi umut etmiyordum. Öncelikle sizlere bundan dolayı çok teşekkür ediyorum .Ben Kdz. Ereğli’de doğdum Kdz. Ereğli’de büyüdüm. gönlümüz gerçekten burada, yani memleketimizin her köşesinde ama Kdz. Ereğli, Alaplı ve bu coğrafya bizim yüreğimizin attığı yer. Bu sene 31 Mart yerel seçimleri için başlatılan süreçte Memleket işi Gönül İşi diyerek söze girildi. Tam da böyle olduğu için AK Parti Zonguldak’ta Alaplı’ya en değerli, siyasete hizmetin, halka hizmetin en uzman isimlerinden birini size gönderdi. Celil Uzun Zonguldak’ta il Başkanlığı yapmış, Alaplı’ya önemli hizmetlerde bulunmuş bir isim ve Alaplı için büyük bir şans, Alaplı hizmet bekliyor. Elbette Hükümetimiz tüm belediyelere ve beldelere elinden gelen herşeyi gösteriyor ama Alaplı’nın kayıp bir süreci var. Bu kayıbı bir kazanıma dönüştürmek için bu coğrafyanın ışıldaması için yani Alaplı’nında hak ettiği hizmeti alması için sizden destek bekliyoruz. Adayımızı da size emanet ediyoruz. Burayı da celil Uzun’a emanet ediyoruz. Sizlere Cumhurbaşkanımızın selamlarını getirdim size, Ankara’da da Kdz. Ereğli ve Alaplı için projelerde hizmetlerde Alaplı’yı da yakından takip edeceğim. Burada AK Partinin aday olarak Celil Uzun’u göstermesi sizlere ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Seçim sürecinde de bakanlarımızda buraya gelecek. Desteklerinizi bekliyorum” dedi.
saadet

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz