ALAPLI HABERLERİ

CENAZE NAMAZI KILARKEN VEFAT ETTİ

11 Nisan 2013
1.258 kez görüntülendi

CENAZE NAMAZI KILARKEN VEFAT ETTİ

Arkadaşının babasının cenazesine katılan Feridun Yavuz(42), cenaze namazında kalp krizi geçirerek vefat etti.

Alaplı eski belediye Başkan vekili Yavuz Kuyumculuk sahibi Mustafa Yavuz’un amcasının oğlu Feridun Yavuz, gittiği cenazede kalp krizi geçirerek vefat etti.

Edindiğimiz bilgiye  göre merhum Feridun Yavuz,  Akal’da beraber çalıştıkları bir iş arkadaşının babasının cenaze törene katılmak üzere Alaplı’nın Yedigelli Köyüne gitti. Yedigelli köyünde Mehmet Yalçın’ın cenaze namazına katılmak için safa giren Yavuz fenalaştı.

Merhum Feridun Yavuz, cenaze namazı kılarken kalp krizi geçirdi. Özel araçla Mollabeye getirilen Yavuz burada 112 Acil ambulans servise verildi. 112 Acil servis olay yerinde merhum Feridun Yavuz’a müdahale etti.

Alaplı Devlet hastanesine getirilirken yapılan tüm müdahalelere rağmen yolda hayatını kaybetti.

Ölüm haberi duyulduğunda yakınları sevenleri Alaplı Devlet Hastanesine akın etti. Göz yaşları içinde Alaplı Devlet Hastanesi morguna kaldırılan merhum Feridun Yavuz’un cenazesi Yarın 12.04.2013 Cuma günü, Büyüktekke Köyü camisinde kılınacak Cuma namazından sonra Büyüktekke Köyü aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Merhum Feridun Yavuz’a Allah’tan Rahmet, geride kalan  kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Yorumlar

 1. hatice kozan dedi ki:

  Allah rahmet eylesin , ruhu şad olsun dedesinin bir tanesi ,benimde saygılı ,çalışkan öğrencimdi.Dedesi her sabah okula getirir bu benim bir tanem derdi. Duyunca içim acıdı ve yakıştıramadım. Yolun uzun cennet yolu olsun.

 2. erdoğan akman dedi ki:

  degerli arkadaşım ferudun yavuza allahtan rahmet kedeerli ailesin sabrı cem eylerim allahtan sevenlerin ve hepimizn başı sağolsun

 3. İsmail ÖZDEMİR dedi ki:

  Ölüm zaman mekan yaş dinlemiyor. Hepimizin kaçınılmaz sonu. Allah rahmet eylesin. Allah yakınlarına sabır versin. Mekanın Cennet olsun.

 4. MURAT ÖZTÜRK dedi ki:

  ALAPLILI HEMŞERİLERİMİN VE AKAL CAMİASINA VEDE KEDERLİ AİLESİNE ALLAHTAN METANET VE SABIR DİLİYORUM. BAŞIMIZ SAĞ OLSUN. MEKANI CENNET OLSUN

 5. MURAT ÖZTÜRK dedi ki:

  ALLAH RAHMET EYLESİN. KEDERLİ AİLESİNİN, AKAL CAMİASININ VE ALAPLILI HEMŞERİLERİMİN BAŞI SAĞ OLSUN

Yorum Yaz