CEVAT KALAFAT VEFAT ETTİ
![CEVAT KALAFAT VEFAT ETTİ](http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/themes/yenitema/timthumb.php?src=http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/uploads/2012/10/vefat-haberi.jpg&w=332&h=250)
Cevat Kalafat vefat etti
Alaplı Bektaşlı Köyünden uzun yıllar Kandilli’de ikamet eden Cihat, Mehmet ve Emekliler derneği başkanlarından merhum Yekta Kalafat’ın ağabeyleri emekli baş madenci Cevat Kalafat vefat etti.
Yekta K
Kalafat’ın cenazesi Alaplı Merkez camisinde bugün öğlenleyin kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Önder Gazetesi olarak mehruma Allah’tan rahmet, kederli ailesi dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.