ALAPLI HABERLERİ

CHP ALAPLI SEÇİM BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

1 Mart 2014
727 kez görüntülendi

CHP ALAPLI SEÇİM BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

Alaplı ilçesindeki CHP seçim bürosu, düzenlenen törenle açıldı.

CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, yaptığı konuşmada, CHP olarak hizmete talip olduklarını söyledi.

Alaplı’ya daha çok hizmet gelebilmesi için belediye başkan adayı Nuri Tekin’e oy verilmesini isteyen Haberal, “Hizmeti beraber yapacağız. Tekin kardeşimizi seçerseniz ondan sonra göreceksiniz Alaplı’nın şekli değişecek. Sıkıntılarımız var, bunları biliyoruz. CHP olarak problemleri çözmeye adayıyız” diye konuştu.

CHP Alaplı Belediye Başkan adayı Tekin de Alaplı 10 yıldır hiçbir hizmet alamadığını iddia etti.

 

CHP Alaplı Seçim Bürosu Açılışına Cumhuriyet Halk Partis Zonguldaki İl Başkanı Sayın Halil Furat ve İl teşkilatı Zonguldak Milletvekilleri Sayın Prof.Dr.Mehmet Haberal , Av.Ali İhsan Köktürk , Zonguldak Belediye Başkanı  Muharrem Akdemir Kdz.Ereğli Belediye Başkanı  Halil Posbıyık, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak , Yığılca Belediye Başkanı  Bünyamin Şahin, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, CHP Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve İlçe Teşkilatı ,  Belediye Başkan Adayları Belediye Meclis Üyesi Adayları İl genel Meclis Üyesi Adayları Kadın kolları ve Alaplı Halkının yoğun ilgisi altında Seçim Bürosu açılışı yapılmıştır.

From CHP ALAPLI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI, posted by Mustafa Kanca on 3/01/2014 (59 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

  1. mehmet dedi ki:

    Sayın Tekin bende bir CHP’liyim.. Senin bu söylediklerinin hiç birisine inanasım gelmiyor…İyi birisin,hırslısın,heyecanlısın ama açılışta söylediklerine orada bulunan insanlar bile inanmıyor. Yanımda önümde duran tanımadığım insanlar bile gülüyordu. Doğru düzgün seçim beyannamen bile yok. Projen yok. Allah’tan Çaturoğlu dolgu sahasını yapmış..Orası da olmasa projelerin ne olacak çok merak ediyorum.Seçim bürosu açılışındaydım. benim gibi 4-5 arkadaşımda merak ettiğimiz için geldik..Kısacası Haberal için geldik…Ereğli’den Akçakoca’dan, Yığılca’dan, Gümeliden gelen kalabalık seni seçimi kazandık havasına sokmasın….Seçimi kazanmak istiyorsan doğru düzgün projeler üret lütfen.yok. Ereğli yada Akcakoca’ya gitmekten halkımızı kurtaracağım diyorsun. Ben Ereğli’ye Akcakocaya eşimi çoçuğumu alıp gezmeye gitmekten gayet memnunuz….

Yorum Yaz