ALAPLI HABERLERİ

CHP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TOSUN OLDU

20 Temmuz 2013
1.133 kez görüntülendi

CHP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TOSUN OLDU

 

 

Alaplı’da CHP’nin yeni İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, tanıtım toplantısında partililer bir araya geldi

Alaplı  ilçesinde dört yıldan bu yana CHP İlçe Başkanlığını yürüten Nuri Tekin’in Belediye Başkan aday adaylığı için bu görevinden istifa etmesi üzerine ilçe başkanlığına getirilen Hüseyin Tosun’un tanıtım toplantısında Zonguldak  ve Alaplı’daki partililer bir araya geldi.

İlçe parti binasından düzenlenen toplantıda konuşan yeni başkan Hüseyin Tosun, “Öncelikle bu görevi bana layık gören arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. tüm arkadaşlarımız eski ve yenisiyle buradalar hepsinin desteği var. İnşallah hep beraber seçimleri Alaplı’da kazanacağız. Partimde bundan evvel olduğu gibi bundan sonrada hiçbir şekilde heyecanımı kaybetmeden çalışmaya devam edeceğim” dedi. yeni Başkan Tosun’a başarılar dileyen Zonguldak İl Başkanı Halil Furat ise, “İlçe Parti Başkanımızı Nuri Tekin’in  belediye başkanlığı aday adaylığı için istifa etmesinden dolayı yeni CHP Alaplı ilçe başkanlığı görevine Hüseyin Tosun arkadaşımız getirilmiştir. Dört yıl süreyle ilçe başkanlığını yürüten Nuri Tekin arkadaşımıza verdiği katkılardan dolayı teşekkürlerimi sunuyor, yeni ilçe başkanımıza da başarılar diliyorum” diye konuştu.

CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk ise şöyle konuştu :

“Öncelikle Hüseyin Tosun arkadaşımıza yeni görevinden dolayı başarılar temenni ediyorum. Yine Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Nuri Tekin’de  da tebrik ediyorum. Memleketimiz yeni bir sürece girmiş bulunmaktadır. Bu da yerel seçimler. Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde Zonguldak’ı ve tüm ilçelerinin belediyelerini mutlaka alacağız. Zonguldak’ta yapılan anketlerde şu an CHP açık ara ile önde gitmektedir. Arkadaşlarımızın gayreti ve heyecanı sayesinde yapılacak seçimlerde tüm engelleri birer birer aşacağız. Belediye Başkanlığı için aday adayı olan arkadaşlarımız arasında hiçbir şekilde kırgınlık, dargınlık olmaması gerekiyor. Zamanı gelince kesin adaylar belirlenecek ve bu süreç içinde partimiz bu arkadaşımıza her türlü desteği sağlayacaktır. Ben başta il başkanım olmak üzere bugünkü Alaplı programına iştirak eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.ALBUM ADI CHP ALAPLI’DA HÜSEYİN TOSUN’A TESLİM, Fotograf Mustafa Kanca on 7/19/2013 (18 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

  1. siteli dedi ki:

    chp alaplı ilçe başkanı sayın hüseyin tosuna verilmesi tam isabet olmuştur yıllarca chp nin her kademesinde aktif göerevler almış başarılı bir siyasetcidir ilçe başkanlığınıda çalışma arkadaşlarıyla beraber kaldırabilen bir siyasetcidir
    2014 mart ayında yerel seçimlerde sayın nuri tekinin bel başkanlığının kazanılmasında tüm çalışma arkadaşlarıyla elele verek alaplıya yalışan alaplı pazar yerini ve alaplımızın giriş ve çıkışını açabilecek alaplıda gençlerimizin halkımızın oturabilecek sosyal alanlarını kzandıracak adayımız nuri tekini tüm ekip ve alaplılarla belediye başkanlığını kazandırılmasını bu defa alaplı halkı yürekten istiyor zira alaplı halkı yıllarca iktidar partisinden yararlanamamıştır çare sayın nuri tekin

Yorum Yaz