ALAPLI HABERLERİ

ÇİÇEK VE AĞAÇLAR TAHRİP EDİLDİ

6 Haziran 2014
761 kez görüntülendi

ÇİÇEK VE AĞAÇLAR TAHRİP EDİLDİ

 

Alaplı’da dün gece, ilçenin bazı noktalarındaki süs ağaçları, yaprakları, dalları ve çiçekleri koparılmak suretiyle tahrip edildi.

Bugün sabah Yalı Caddesi üzerindeki Karayolu refüjünde bulunan palmiye ağaçlarının yapraklarının tamamen koparılarak yere atıldığı görülürken, Tarihi Kadınlar Pazarı çevresinde ve Merkez Muhtarları hizmet binasının önünde bulunan gül ağaçlarının dallarının ve çiçeklerinin de yine aynı şekilde koparılarak yere atıldığı görüldü.  Koparılan yaprak, dal ve çiçekler sabahın erken saatlerinde Belediye ekipleri tarafından temizlendi. Çevredeki esnafların güvenlik kamerası kayıtlarından, olay failinin akli dengesi bozuk bir vatandaş olduğu belirlendi. Uzun zamandır Alaplı’da bulunan, sokaklarda yatıp kalkan, bugüne kadar da kimseye herhangi bir zararı bulunmayan akli dengesi bozuk vatandaşın neden böyle bir şey yaptığına ise anlam verilemedi.

Yorumlar

  1. serap dedi ki:

    Akli dengedi bozuk diye bizi de mi kessin …izin vermeyin boyle insanlarin basi bos gezmesine.bekediye olarak nereye goturulecekse yardimci olun o sahsa

Yorum Yaz