ALAPLI HABERLERİ

ÇİMENOĞLU; “ANKETLERDE ÖNDEYİZ.”

24 Mart 2014
550 kez görüntülendi

ÇİMENOĞLU; “ANKETLERDE ÖNDEYİZ.”

CEM SÜRMENELİ –  Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, İlçede yapılan tüm anketlerde Ak Partinin önde olduğunu bildirdi.

Çimenoğlu, Afet Konutlarını ziyaretinde yaptığı açıklamada, 5 yılda vatandaşların istekleri doğrultusunda her türlü hizmetleri yaptıklarını söyledi.

Afet Konutlarında Sokak lambaları ve yol sorunu çözdüklerini ifade eden Çimenoğlu, şöyle dedi:

“Alaplı’da 1998 yılında meydana gelen sel ve heyelanda konutları zarar gören vatandaşlar için yapılan Afet Konutlarında yol ve sokak laması sorunları vardı. Bu sorunları 2009 yılında Belediye göreve geldikten sonra çözüme kavuşturduk. Önce Afet konutlarının içini parke yollarını ise beton kaplama yaparak halkımızı çamurdan kurtardık. Ardından sokak lamları yanmıyordu. Bunun için çalışma başlatarak tüm sokak lambalarının yanmasını sağladık. Afet Konutları sakinleri bizden ne istediğiyse yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Ev sahiplerini tapularını vermek için çalışmalar sürüyor. En kısa zamanda bu sorunu da çözeceğiz. İlçede yapılan tüm anketlerde Ak Parti önde gösteriliyor. Halkımıza bize gösterdiği ilgide bunun bir göstergesidir. Her gittiğimiz evde Ak Partiye, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a karşı müthiş bir sevgi var.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz