ALAPLI HABERLERİ

ÇÜRÜK RAPORU VERİLEN OKUL İMAM HATİP LİSESİ OLDU

27 Eylül 2015
869 kez görüntülendi

ÇÜRÜK RAPORU VERİLEN OKUL İMAM HATİP LİSESİ OLDU


Uzmanların çürük raporu verdiği okul İmam Hatip Lisesi oldu.

Zonguldak Milli Eğitim müdürülüğünden gelen mühendislerin çürük raporu verdiği Alaplı Kız Meslek Lisesi  2015 yılı Ocak ayında Çok Programlı Lise binasına taşınarak kapatılmıştı.

2014 yılında Zonguldak İl milli eğitim müdürlüğü mühendisleri Alaplı Kız Meslek Lisesi binasında inceleme yaparak binanın çürük olduğu kararını verdiler.Haziran 2015 tarihinde ise okulun güçlendirme yapılmasına karar verildi.

Bu öğretim yılında ise güçlendirme yapılmadan Alaplı İmam Hatip Lisesi öğrencileri bu binada eğitim öğretim görecekler.

İmam Hatip Lisesi öğrenci velileri yetkililerden  soruyor Bu bina çürük raporu verilerek neden kapatıldı. hiç bir güçlendirme yapılmadan  4 ay sonra eğitim öğretime niçin açıldı.

Herhangi bir deprem olasılığında bu öğrencilerin sorumluluğunu hangi yetkili üstlenecek

imammm

kızmeslek

 

Yorumlar

  1. Oktay ÇETİNKAYA dedi ki:

    Ölüm insanlığın fıtratında var nasıl olsa , o nedenle ölümler de olsa sorun değil …Ölen ölür, cahillik baki kalır.

  2. ömer güney dedi ki:

    TAMAMEN İŞLETMECİ MANTIĞI AMA TERS İŞİLİYOR. İMAM HATİP OLARAK KULLANILAN BİNA DERNEK BİNASIYDI, GÜÇLENDİRME YAPALIM DEMİŞLER EYVALLAH, AMA TEMEL ÇIKMADI DİYE YENİDEN BİNA YAPMA NE YA. KİRACI EV SAHİBİ YERİNE CEBİNDEN EVİ YAPARMI. ŞİMDİ İMAM HATİP OLAN YER YIKILACAKTI GALİBA, ÖĞRETMEN EVİ FALAN FİLAN, ALEVERE DALAVERE KATAGULLİ. AA BİDE BAKMIŞIZ İMAM HATİP OLMUŞ. İMAN GUVVETİYLE GİDER. EĞİTİM İŞLETME MEZUNU, ÖĞRETMENLİK YAPMAKTAN KORKANLARIN ELİNDE OLUNCA BÖYLE OLUYOR BELLİKİ. DUA EDEKTE BİŞEY OLMASIN

Yorum Yaz