ALAPLI HABERLERİ

DR.YAŞAR BAYKAL YILIN HEKİMİ SEÇİLDİ

6 Nisan 2015
1.675 kez görüntülendi

DR.YAŞAR BAYKAL YILIN HEKİMİ SEÇİLDİ

Zonguldak’ta Yılın Hekimi olarak Alaplı Devlet Hastanesinde görev yapan İç Hastalıkları   Uzmanı Uz. Dr. Yaşar Baykal seçildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen, tüm illerde “Yılın Doktoru”2015 yılı çalışmaları yapıldı ve Zonguldak’ta Yılın Hekimi olarak Alaplı Devlet Hastanesinde görev yapan İç Hastalıkları   Uzmanı Uz. Dr. Yaşar Baykal seçildi.

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Coşkan’dan aldığımız  bilgiye göre Her yıl Sağlık Bakanlığı tarafından her il için ayrı ayrı olmak üzere “Yılın Doktoru” seçilmektedir. Bu yıl  ilimizden yılın doktoru olarak Hastanemizde  görev yapan İç Hastalıkları   Uzmanı Uz. Dr. Yaşar Baykal  seçilmiş bulunmaktadır.

 

Ahmet Coşkan “yılın doktoru seçilmesinin kendilerini sevindirdiğini ve bu başarısından dolayı onur duyduklarını ifade ederek, “Kendisini bu üstün başarısından dolayı kutluyoruz. Ayrıca hastanemizde görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza örnek olmuştur. Başarılarının devamını diliyoruz” diye konuştu.

 

Yorumlar

  1. hasan çalışkan dedi ki:

    yaşar bey gerçekten çok degerli bir doktor ve dost canlısı bir arkadaş ve işin ustası diyebilrim ben hastası olarak ondan kat kat memnnunum inşalhh bu doktorumuz devamlı burda kalırr

Yorum Yaz