ALAPLI HABERLERİ

Ereğli’deki Köy Muhtarları Erdemir’in Misafiriydi

11 Aralık 2019
508 kez görüntülendi

Ereğli’deki Köy Muhtarları Erdemir’in Misafiriydi

 

Erdemir, Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle Ereğli çevresindeki köy muhtarlarından oluşan 35 kişilik bir grubu tesislerinde ağırladı.

Kdz. Ereğli’nin köylerinde görev yapan muhtarlar, Erdemir ve Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğinde gerçekleştirilen bir organizasyonla Erdemir’i ziyaret etti. Erdemir Kültür Merkezi’nde karşılanan gruba; Erdemir’in dünya çelik sektöründeki yeri, Türk ekonomisi ve sanayisi için önemi ve üretim süreçlerini anlatan bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda ayrıca Erdemir’in istihdamı, kuruluşundan bu yana toplum için sağladığı katma değer, sektöründe gerçekleştirdiği öncü uygulamalar ve ilkler, iş sağlığı ve çevre alanındaki çalışmaları aktarıldı. Çeşitli konulardaki sorularını bizzat Erdemir yetkililerine iletme fırsatı bulan muhtarlar, programdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Saha ziyaretinde Erdemir’in Liman, Kok, Yüksek Fırın, Sürekli Dökümler, 2. Sıcak Haddehane ve 2. Soğuk Haddehane tesislerini gezen misafirler, üretim sürecini yakından incelediler.

Ziyaret programı Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın Göztepe Restoran’da muhtarlarımızın onuruna verdiği ve Erdemir üst yöneticilerinin iştirak ettiği öğle yemeği ile son buldu. Erdemir Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği iş birliğiyle ilçemizde görev yapan muhtarlara yönelik benzer programlarını sürdürecek.

muhtar

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz