ALAPLI HABERLERİ

ESNAF ODASI ÜYELERİNE KAHVALTI VERECEK

7 Mayıs 2015
589 kez görüntülendi

ESNAF ODASI ÜYELERİNE KAHVALTI VERECEK

Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından üyelere yönelik birlik , beraberlik ve kaynaşma kahvaltısının bu yıl ikincisinin düzenleneceği belirtildi.


Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, oda yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada ilçede geleneksel olarak düşündükleri odaya üye tüm esnaflara yönelik birlik , beraberlik ve kaynaşma kahvaltısının ikincisini 10 Mayıs 2015 Pazar günü düzenleyeceklerini söyledi. Birlik,beraberlik ve kaynaşma kahvaltısına tüm üyeleri beklediklerini belirten Gelgeç, ” 10 Mayıs 2015 Pazar günü Alaplı Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat 09.30 da tüm üyelerimize yönelik geleneksel hale getireceğimiz birlik,beraberlik ve kahvaltısının ikincisini düzenleyeceğiz.
Birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltımızda Alaplı esnaf ve sanatkarlar odasına kayıtlı bulunan azimli, cefakar, çalışkan, dürüst ve kimseye muhtaç olmadan geçimlerini esnaf olarak idame eden bedensel engelli üyelerimize takdire şayan hayat tarzlarından dolayı kendilerine onur plaketi sunacağız” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz