ALAPLI HABERLERİ

ESNAF ODASINDAN SAĞLIK ATAĞI

23 Ocak 2014
777 kez görüntülendi

ESNAF ODASINDAN SAĞLIK ATAĞI

CEM SÜRMENELİ – Alaplı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Şerafettin Kocaman, 2 Şubat tarihinde yapılacak olan Oda seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Kocaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, ekibimle birlikte Esnaf ve Sanatkar Odasına tekrar talip olduklarını söyledi. Başkanlık döneminde esnaflara birçok hizmetler sunduklarını ifade eden Kocaman, şunları söyledi:

“Ben ve ekip arkadaşlarım yeni bir yönetim oluşturarak Esnaf ve Sanatkar Odası seçimlerine tekrar aday oldum. Bu zamana kadar ekibimle birlikte İlçede esnaflarımıza yönelik çok güzel çalışmalar yaptık. Yeni dönemde yeni çalışmalarımıza olacak. Bunlardan en önemlisi Sağlık alanında, Kdz Ereğli Ecomar Hastanesiyle 2013 yılında yapılan ön görüşmeyle üyelerimizin tamamı aileleriyle birlikte hastaneden yüzde 35 indirimli faydalanabilecekler.01.01.2014 tarihinden itibaren bu uygulama geçerliydi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı (Esnaf ve Sanatkar Genel Müdürlüğüne bağlı olarak 5362 sayılı meslek kuruluşları kanunu ve ilgili mevzuatları doğrultusuna hareket ettik. Esnafımız ekonomik durumunu düşünerek Taşbaşı mevkisinde kapanan İlçe girişini tekrar açtırmak için görüşmelerimiz devam ediyor. Bundan sonrada sıklıkla devam edecek. Pazar yerini tekrar İlçe merkezine geri götürmek için çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sürüyor.”

 

YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ

 

BAŞKAN ADAYI: ŞERAFETTİN KOCAMAN

 

 

YÖNETİM KURULU ASİL         YÖNETİM KURULU YEDEK

 

1.CİHAT ÇEVİK                        1.MUHAMMET ULUDAĞ

2.SEFA ÇAKIR                           2.NURİ TEMİZ

3.HALİT UYSAL                       3.CEMAL KOCAMAN

4.HALİL ARIKAN                     4.TAHSİN KESKİN

5.SAVAŞ KARACA                      5.AHMET ÖZMEN

6.SİNAN DURMUŞ                      6.SANİYE YÜKSEK

7.MUHARREM ACAR

 

 

DENETİM KURULU ASİL               DENETİM KURULU YEDEK

 

1.ALİ YORULMAZ                    1.KADİR MANDACI

2.ERDAL DURGUT                   2.ERKAN SAĞLAM

3.KENAN ERCAN                   3.AYDIN ERDOĞAN


From ŞEREF KOCAMAN ADAYIM DEDİ, posted by Mustafa Kanca on 1/23/2014 (21 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

  1. alaplı9 mesnafı dedi ki:

    sayın baskanım bu gneclerden ogrencek cok seyınız var genclerı ızlkemeye devam edın vaat ettıgıklerınz gercekten cok komık pazar yerı gıderken ılk gıdenlerden bırı sız degılmıyıdız tasbası yolu kapnırken semınerdemıydınız lutfen yaratıcı olun kısılıgınıze kımse soz edemez ama yonetıcık baska bısey lutfen genclere yol verınnn

  2. esnaf dedi ki:

    baskanım hayırlı olsun adaylıgınız ama genclerden kopya cekmek bıraz komık olmuyomu pazar yerı gıderken tas bası yolu kapnırken nerdeysdızn acaba hastane konusu ıle konusmaya bıle gerek yok fıyasko

  3. VATANDAŞ dedi ki:

    Sayın başkan çok güzel olmuş. Esnaf faydalanır inşallah. Böyle bir iş yapmışınız neden daha önce açıklamadınız ? Haa çalışmanız için illaki dürtülmenizmi lazım dı. Artık geçlerin önünü açın. Kimse koltukla gömülmüyor.

Yorum Yaz