ALAPLI HABERLERİ

ESNAF VE SANATKARLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

22 Mayıs 2016
1.017 kez görüntülendi

ESNAF VE SANATKARLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından geleneksel hale getirilen üyelere yönelik  birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma kahvaltısının 3. üncüsü rekor katılımla gerçekleştirildi.

Alaplı’da göreve başladığı günden bu yana başlattığı çalışmalar, projeler ve etkinliklerle adından söz ettiren Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç ve oda yönetimi  değişim hareketi ilçede ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Çalışkanlar Alaplı  Kültür Merkezinde düzenlenen geleneksel birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma kahvaltısına rekor katılım damgasını vurdu.

Birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma kahvaltısının açılış konuşmasını yapan Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, göreve geldikleri günden bu yana esnafların sorunlarının çözümü noktasında ellerinden gelen mücadeleyi gösterdiklerini söyledi.

Bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini belirten Gelgeç,” Öncelikle birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma kahvaltımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum.  Bu tür etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Biz oda olarak her zaman esnafımızın yanında olduk. Onların sorunlarını gücümüz yettiği kadar çözmeye çalıştık. Esnafımızın işini çözmek için sonuna kadar mücadele ediyoruz etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Kahvaltıda Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin kısa bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından etkinlik hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

Kahvaltıya, Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş, Alaplı  Kaymakamı Altuğ Çağlar, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emre Balci, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, Zonguldak, Bartın,  Kdz. Ereğli, Düzce, Akçakoca, Hendek  Oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve esnaflar katıldı.

esnafff

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz