ALAPLI HABERLERİ

ESNAF VE SANATKARLAR ODASINI ZİYARET ETTİLER

6 Şubat 2015
702 kez görüntülendi

ESNAF VE SANATKARLAR ODASINI ZİYARET ETTİLER

Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç’i ziyaret etti.

Yavuz, burada yaptığı konuşmada, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını ve dernekleri ziyaret ettiklerini belirtti.

İlçenin tek meydanına belediye tarafından yapılacak olan kapalı pazar yerine karşı olduklarını ifade eden Yavuz, “Biz pazarın tekrar ilçe merkezine gelmemesine karşı değiliz. Biz kent meydanı olabilecek bir yere kitlesel bir bina olmamasına karşıyız. Bu bina bu alan yapıldığı zaman şehir hayatının çok etkiyeceği gibi şehir trafiğine ve insan sirkülasyonuna taşınması imkansız bir yük getirecektir. Bu alana kent meydanı yapılarak değerlendirilmesi daha uygun olacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Gelgeç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yeri hiç önemli değil. Alaplı esnafının yüzde 80’ni pazar yerinin ilçe merkezine tekrar geri gelmesini istiyoruz. Çoğunluk ne derse, onun fikirlerini temsil ederim” dedi.

Yorumlar

  1. gazeteci dedi ki:

    Sayın Yavuz önce Alaplıdaki Gazetecileri tek tek ziyaret etsin ondan sonra biz onun yapmış olduğu haberlerini yapalım ve yayınlayalım..benim daha belediye meclis üyeleriyle bırak oturduğum veya çay içtiğimi ,alaplıda kaç tane gazeteci olduğunu bilmiyorlar..chp , mhp ve akparti ilçe başkanı dahil..saygılarımla bu arada sayın alaplı haber sen bunların haberlerini yapmaya devam ettiğince Alaplıda gazetecilere saygınlık diye bir şey kalmıyor..ondan önce kendini herzaman değer olmaya davet et saygılarımla Gazeteci ve yazar

  2. cem sürmeneli dedi ki:

    Sahte isimlerle yorum yapmayın gazetecimizin nesin…

Yorum Yaz