ALAPLI HABERLERİ

ESNAFLAR, GENÇ BAŞKAN MUHARREM GELGEÇ DEDİ.

9 Şubat 2014
850 kez görüntülendi

ESNAFLAR, GENÇ BAŞKAN MUHARREM GELGEÇ DEDİ.

CEM SÜRMENELİ – Alaplı İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulunda seçimi Muharrem Gelgeç kazandı.

Divan Başkanlığına Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyesi ve Çaycuma Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir’in getirildiği Genel Kurula Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu, meslek kuruluşları temsilcileri ile üyeler katıldılar.

Alaplı Kültür salonunda yapılan genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşını okunmasıyla başladı. Oda’ya ait faaliyetler, gelir ve gider raporları okunarak üyeler tarafından kabul edildi.

2 listenin yarıştığı seçimlerde mevcut Başkan Şerafettin Kocaman, yaptığı konuşmada, Bu zaman kadar yaptığımız çalışmalar ortadır. İnşallah bundan sonra bu çalışmaları devam edeceğiz.” Dedi.

Muharrem Gelgeç ise konuşmasında, Genç bir ekiple seçimlerde başkanlığa aday olduklarını belirterek, “Hedefimiz esnaflarımıza hizmet etmektir. Birçok projelerimiz var. Bunların en başında tüm üyelerimiz Anadolu Hastanesinde yüzde 30 indirimli faydalanabilecekler. Ayrıca Otobüs firmalarından üyelerimiz seyahat edecekleri yerlere indirimli gidecekler. Belediyemizin meclis toplantılarına katılarak esnaflarımıza bilgiler vereceğiz. Biz esnaflarımıza hizmet için aday olduk.” Diye konuştu.

Yapılan seçimlerde 620 üyeden 489 üye oy kullanılırken  Muharrem Gelgec 259 oy, Şerafettin Kocaman ise,219 oy aldı.11 oy ise geçersiz sayıldı.

Başkanlığa seçilen Gelgeç, biz esnaf odası olarak tüm üyelerimizle kol kola olacağız” dedi.

From ESNAF VE SANATKARLAR ODASI KONGRESİ, posted by Mustafa Kanca on 2/09/2014 (167 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

  1. Hakan dedi ki:

    Alaplı nın artık gelişmeye yeni yüzlere yeni projelere ihtiyacı var eskiler size sesleniyorum bitsin bu koltuk sevdası gençlerin önünü açıp onları destekleyelim

Yorum Yaz