ALAPLI HABERLERİ

ESNAFLAR İKİ HASTANEDE İNDİRİMLİ TEDAVİ OLABİLECEK

18 Şubat 2014
538 kez görüntülendi

ESNAFLAR İKİ HASTANEDE İNDİRİMLİ TEDAVİ OLABİLECEK

Alaplı  Esnaf ve Sanatkarlar Odası ,Anadolu  Hastanesi ve Echomar Hastanesiyle  sağlık indiriminde anlaştı.

Alaplı Esnaf Sanatkarlar Odasına kayıtlı esnaflar ve aile yakınları Anadolu Hastanesinde %30, Echomar Hastanesinden %35  indirim ile sağlık hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Alaplı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç bu konuda şunları söyledi .Biz seçimlerden önce Anadolu Hastanesi ile bir protokol yapmıştık.  Bize esnaf ve birinci derecede yakınlarının tedavisinde sağlık hizmetlerinden %30 indirim ile yararlanma hakkı verdiler.

Eski başkanımız Şeref Kocaman da Echomar Hastanesinde %35 indirimle tedavi olabilme sözünü almıştı. Biz her iki hastane ile anlaşma yaparak isteyen istediği hastanede tedavi olabilecek
Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç imzalanan bu sağlık anlaşmaları ile  Esnaf ve Sanatkar üyelerimiz ile  birinci derece yakınlarının tam teşekküllü iki hastanede tedavilerini yaptırma imkanı bulacaklarını belirterek;  sağlık sektörünün önemli kuruluşlarından Anadolu ve Echomar  Hastanesi ile imzaladığımız sağlık anlaşmasından dolayı mutluluk duymaktayız, bu anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum.’’ dedi.

From ESNAFLAR İKİ ÖZEL HASTANE İLE ANLAŞTILAR, posted by Mustafa Kanca on 2/18/2014 (12 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz