ALAPLI HABERLERİ

FARUK ÇATUROĞLU MAZBATASINI ALDI

12 Kasım 2015
697 kez görüntülendi

FARUK ÇATUROĞLU MAZBATASINI ALDI

 

AK Parti’den yeniden Zonguldak Milletvekili seçilen Faruk Çaturoğlu, Zonguldak İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını Hakim Yakup Kaya’dan aldı.

1 Kasım Pazar günü yapılan genel seçimlerin ardından AK Parti’den yeniden Milletvekili seçilen Faruk Çaturoğlu kalabalık bir partili grubu ile birlikte Zonguldak Adliyesine geldi.

ZONGULDAKSPOR ATKISI HEDİYE EDİLDİ.

Burada bekleyen partililer tarafından karşılanan Çaturoğlu’na Zonguldakspor atkısı hediye edildi.

Beraberinde geçtiğimiz günlerde mazbatasını alan AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve kalabalık partili grubu ile Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yakup Kaya’dan mazbatasını alan Çaturoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Gece gündüz çalışacaklarını ve ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini kaydeden Çaturoğlu şunları söyledi:

“Bugüne kadar siz bizleri sırtınızda taşıdınız, bundan sonra biz sizi sırtımızda taşıyacağız. Gece gündüz demeden elimizden ne geliyorsa sizler için, Zonguldak insanı için, memleketimiz için yapacağız. Bu 4 yıllık görev süremiz içinde iktidarıyla muhalefetiyle Zonguldak’ın ve ülkenin temel sorunlarının çözümüne önemli katkılar sağlayacağız. Öncelikle bu milletin beklediği hizmetleri gerçekleştireceğiz. İnşallah milletimizin ortak değerlerini ve beklentilerine yanıt verebiliriz. Türkiye’nin 2023 hedeflerine iktidarı ve muhalefetiyle beraber yürüyeceğiz. Birbirine omuz veren, destek olan, Zonguldak’ın ortak geleceğine hep birlikte katkı sağlayacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

çaturoğluuu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz