ALAPLI HABERLERİ

FARUK ÇATUROĞLU MOLLABEY’İ ZİYARET ETTİ

28 Haziran 2015
714 kez görüntülendi

FARUK ÇATUROĞLU MOLLABEY’İ ZİYARET ETTİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Alaplı ilçesi Mollabey köyünü ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu öğle namazını Mollabey camisinde kıldı. Namaz çıkışı vatandaşların ramazan ayını kutlayan Çaturoğlu, işyerlerini tek tek gezerek teşekkür etti

Çaturoğlu, ziyaret sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerin ardından tüm ilçelere giderek köy ve esnaf ziyaretleri yaptığını söyledi.

İyi ve kötü günde her zaman halkın yanında olacağına söz verdiğini hatırlatan Çaturoğlu, “Halkımız üzerine düşen görevi yaptı ve bize destek verdi. Önümüzdeki günlerde neler olup biteceğini hep birlikte göreceğiz. Biz, elimizden gelenin fazlasını Zonguldak ve ilçelerimiz için yapacağız. İnşallah halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Halktan hiçbir zaman kopmayacağım ve bu tür ziyaretlerimizi sıklıkla yerine getireceğiz” diye konuştu.

Çiçekli muhtarı  Erol Arıkan ,Faruk Çaturoğlu’nun gezisi esnasında;” Biz bu tabloyu yıllardır özledik. İlk olarak vekil olduktan sonra köyüme gelen bir vekilimiz oldu.Allah utandırmasın. Biz ara sıra halkın arasında olan, onları dinleyen vekile ilk defa sahip olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Çaturoğlu’na ziyaretinde, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı  Mustafa Yavuz, İl Genel Meclisi üyeleri ve partililer eşlik etti.

 

mollabey

 

mollabeyyy

mollabeyy

mollabeyy1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz