ALAPLI HABERLERİ

FARUK ÇATUROĞLU’NA ÇAYCUMA’DA BÜYÜK İLGİ

20 Nisan 2015
689 kez görüntülendi

FARUK ÇATUROĞLU’NA ÇAYCUMA’DA BÜYÜK İLGİ

Adalet Kalkınma Partisi ( Ak Parti) Zonguldak 2. Sıra Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu Çaycuma İlçe Başkanlığını ve kurum ve kuruluşları ziyaret etti.

Çaturoğlu’yu Çaycuma parti binasında, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen,  Ak Parti Çaycuma eski ilçe başkanları, Bayram Berber, Bünyamin Bostancı, Vedat Emeksiz, il genel meclis üyeleri, Ak Parti Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve parti yöneticileri katıldı.

Çolakoğlu,  Çaturoğlu ve parti temsilcilerini selamlayarak açılış konuşmasında şu sözlere yer verdi, “Nasip oldu tekrar yollara düştük. Ak parti kuruduğu günden bu yana birçok sloganla yola çıktı. Durmak yok yola devam dedik. Yeter söz milletin dedik. İşimiz hizmet gücümüz millet sloganlarıyla hep yola çıktık. Ak parti bu süreçte bu sözlerini yerine getirdi. Türkiye’de 12yıldır yaptığımız hizmetler artık bütün halkımız tarafından görülmektedir. Yollar tüneller bunlara örnektir. Bizler halkımıza hiçbir zaman yalan söylemedik. Bu yaptığımız hizmetleri yerine getirirken hiçbir zaman noterden tasdikli bir belge almadık. Halkımız bizlere her seçimde güvendi. Teşkilatlarımızla birlikte her zaman birlik beraberlik içerisinde çalıştık. İnşallah 7 Haziran dada ak parti sandıklardan çıkacaktır. Bizler 2023 yılına teşkilatlarımızla birlikte geleceğiz.”

Çaturoğlu da yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bu partide emeği olan bütün arkadaşlarım sağ olsunlar. Daha önceki vekillerimi Zonguldak’a hizmet için ellerinden gelen çabayı göstermişlerdir. Bizler önce aday adayı idik. Sonra aday olduk. Allah nasip ederde milletvekili olduğumuz takdirde de yükümüzün de ağır olduğunun bilinci içerisindeyiz. Sadece Zonguldak ve çevre ilçeleri değil Çaycuma’nın da yükü omuzlarımızda olacak. Çaycuma’nın diğer ilçelerden hiçbir farkı yok. Bizim bir davamız var, bu dava bin 500 km’lik bir koşu değil tam bir maraton koşusu. Düştüğüm kalktığım günler oldu. Ama Allah nasip etti bugün karşınıza milletvekili adayı olarak çıktım. Genç arkadaşlarımı şunu tavsiye etmek istiyorum, asla sahip olduğunuz davadan vazgeçmeyin. Zonguldak’ın her şeyi var ama Zonguldak’ta moral yok, Zonguldak’ın hafızası yok, (gelen gidenlerde arasında devir teslim olmamış) ve Zonguldak’ta birlik beraberlik yok. Âmâ inşallah bizler en iyi şekilde Zonguldak’a hizmet edeceğiz.  Zonguldak’a bu güne kadar hizmet veren milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Onların bırakmış oldukları bayrakları yere düşürmeden aldığımız noktadan en yükseğe taşımak için çalışacağız. Bu çalışmayı yaparken de en çok güç alacağımız teşkilatlarımız olacak” diye konuştu.

Çaturoğlu konuşmasının ardından kurum ve kuruluşları ziyaret etmek için partiden ayrıldı.

çaycuma

çaycuma9

 

 

çaycuma4

çaycuma3

çaycuma2

çaycuma1

çaycuma5

çaycuma8

çaycuma6

çaycuma7

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz