ALAPLI HABERLERİ

FEN LİSESİ YENİDEN İHALE YAPILACAK

9 Aralık 2014
615 kez görüntülendi

FEN LİSESİ YENİDEN İHALE YAPILACAK

Kdz. Ereğli İlçesi Süleymanlar Mahallesi Hastane Caddesinde inşaatına başlanan ve yüklenici firmadan kaynaklanan sorunlar sebebiyle yarım kalan Kdz. Ereğli Fen Lisesi hizmet binasının 7 gün içinde inşaat ve çevre düzenlemesi için yeninden ihaleye çıkavağı bildirildi.

  1. DÖNEME YETİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILACAK

 

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Fen Lisesi’nin 2014-2015 eğitim öğretim yılının 2. Dönemine yetiştirilmesi için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Hiç bir ilçe de bulunmayan Fen Lisesini, Kdz. Ereğli’ye kazandırmak amacıyla en başından bu yana sürdürdüğümüz çalışmalarda nihayet sona geliyoruz. Ereğli halkına buradan müjde vermek istiyorum. Bilindiği gibi Süleymanlar Mahallesi Hastane Caddesinde yapımı süren 8 derslik Okul inşaatımız yüklenici firmadan kaynaklanan sorunlar nedeniyle durmuştu. Şimdi Kdz.Ereğli Kaymakamlığımız vasıtasıyla okulumuzun yarım kalan inşaatı ve çevre düzenlemesi için 15 Aralık Pazartesi günü saat: 10.00’da Kaymakamlık binasına ihale yapılacak. Yapılan ihalenin onaylanmasının ardından inşaat belirlenen yüklenici firmaya teslim edilerek, 2. ci döneme yetiştirilmesine çalışılacak. Temennimiz odur ki, okul inşaatı bitmediği için farklı okullarda öğrenim gören 247 Fen Lisesi öğrencimizin biran önce okullarına kavuşmaları. Bu doğrultuda çalışmaların hızlanması için biz üzerimize düşeni yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Şimdiden Ereğli’mize Fen Lisesinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz