ALAPLI HABERLERİ

GÜLÜÇ-KEPEZ KARAYOLUNDA İNCELEME

1 Ağustos 2013
603 kez görüntülendi

GÜLÜÇ-KEPEZ KARAYOLUNDA İNCELEME

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, asfalt dökülüp bakım ve onarımı yapılacak olan Gülüç-Kepez karayolunda, Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü mühendisleriyle incelemelerde bulundu.

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, uzun yıllar Ereğli gündemini meşgul eden ve çeşitli spekülasyonlara yol açan Gülüç-Kepez Karayolunda incelemelerde bulundu.

 

Milletvekili Candan, asfaltlanması için ihalesi yapılan yolda, çalışmalar başlamadan önce İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü mühendisleri ile ihaleyi kazanan firma yetkilileriyle birlikte incelemelerde bulunup, bilgi aldı.

Candan, Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü, Üstyapı Başmühendisi Aydın Beyhan ve ihaleyi alan Ankara İnşaat Şantiye Şefi Cemil Üstün ile yol üzerinde yapılmasını istediği çalışmalar hakkında gördüğü eksiklikleri dile getirip, işin sorunsuz tamamlanması için talimatlarda bulundu.

 

İhaleyi kazanan firma, şantiye kurma çalışmalarına başlarken, Gülüç girişinden Kepez tepesine kadar olan yolda, 16 cm. kalınlığında asfalt dökülüp, yol altındaki malzemeler kaldırılacak ve yeniden yol üzerinde kavşak ve kaldırım düzenlemeleri yapılacak.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz