ALAPLI HABERLERİ

GÜREŞÇİLERDEN BAŞKANA ZİYARET

8 Eylül 2014
649 kez görüntülendi

GÜREŞÇİLERDEN BAŞKANA ZİYARET

 

Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz ve kulüp güreşçileri, Elmalı Yağlı Güreşleri’nde Deste Küçük Boy’da birinci olan ve Destek Büyük Boy’a yükselen  Resul Yılmaz’la birlikte Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ettiler.

Elmalı Yağlı Güreşleri’nde Deste Küçük Boy’da birinci olan Resul Yılmaz’ı başarısından dolayı tebrik eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, hafta sonu yapılacak olan Geleneksel Alaplı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde kendisinden yine birincilik beklediğini bildirdi. Belediye Başkanı Tekin, Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü’nün sporun diğer dallarına olduğu gibi yağlı güreşe de büyük hizmetlerinin bulunduğunu belirterek, “Kulüp güreşçileri, düzenlenen turnuvalarda, ilçemizin tanıtımına da katkıda bulunacak şekilde önemli başarılara imza atıyorlar. Biz bundan sonra da bu arkadaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz. “ dedi.

Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz da, Belediye Başkanı Nuri Tekin’e ilgisinden ve desteğinden dolayı teşekkür etti.

güreş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz