ALAPLI HABERLERİ

HASTANE MÜDÜRÜNE MAKAMINDA ÇİRKİN SALDIRI

24 Mart 2014
1.055 kez görüntülendi

HASTANE MÜDÜRÜNE MAKAMINDA ÇİRKİN SALDIRI

Alaplı Devlet Hastanesi müdürünün 4 gün önce odasında  görev yaparken çirkin saldırıda bulunuldu.

Alaplı Devlet Hastanesi  İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ramazan Uysal’a makamında bir saldırı gerçekleştirildi  ve darp edildi

Sağlık Sen Alaplı Devlet Hastanesi temsilcisi  Deniz Karakuş bir açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi. Geçtiğimiz Perşembe günü saat 15.30 sularında hastanemiz idari ve Mali Hizmetler Müdürü Ramazan Uysal’a makamında bir saldırı gerçekleştirilmiş ve darp edilmiştir.

Bu kabul edilemez olayı Sağlık Sen camiası olarak nefretle kınıyor. Ne olursa olsun her şeyin hukukun içinde olmasını arzu ediyoruz.

Konu ile ilgili hastane başhekimini göreve davet ediyoruz.

Hiçbir kimsenin kaba kuvvetle bir yere varamayacağının bilinmesi gerektiğini aktaran Karakuş , “Menfur saldırıyı yapanın en kısa zamanda cezalandırılmasını  ve yasalarımız önünde hesap vermesini bekliyoruz.” diye konuştu.

Yaptığımız araştırmaya göre Alaplı Devlet Hastanesinde   sözleşmeli temizlik personeli olarak  çalışan aynı zamanda başhekimin sekreterliğini yapan kişinin kocasının hastaneye gelerek darp olayını gerçekleştirdiği ifade edildi.

Olay ile ilgili adli ve idari işlemler sürdürülüyor.
ramazan uysal

Yorumlar

 1. Muhammet UYSAL dedi ki:

  Hem darp edenin,hem onu azmettirenin, hemde olaylara sessiz kalan sorumluların idari ve adli olarak gerekli cezayı almasını istiyoruz.Kanun ve hukukun magandaları yeneceğine olan inancımızı kaybetmek istemiyoruz…

 2. hüseyin arabacı dedi ki:

  Makama saldırı devlete saldırıdır. varsa sorunu hukuken aramalıdır. sessiz kalan tüm mercilere ders niteliğinde ceza verilmesi lazım.

 3. Bünyamin UYSAL dedi ki:

  Alaplı devlet hastanesi müdürü Ramazan UYSAL’a yapılan saldırıyı kınıyoruz üzüntümüz Alaplının öz evladı Alaplılıya hizmet ederken görevi başında alçakça saldırıya ugruyor yargının suçluları cezalandırmasını beklerken Alaplılı hemşehrilerimizden desteklerini bekliyoruz

 4. RIFAT YİĞİT dedi ki:

  Öncelikle Hastane Müdürümüze geçmiş olsun dileklerimizi sunarım. Devlet Hastanesinde makam odasında böyle bir menfur saldırı yapılmış olması biz dağ başında mı yaşıyoruz dedirtiyor insana. Adalet yerini bulsun istiyoruz. Bir daha böyle olayların Alaplı’mızın hiç bir kurumunda olmasını istemiyoruz.

 5. Hatice KURT dedi ki:

  Devlet memuruna görevi başındayken saldırma veya buna göz yumma cesaretini kendilerinde bulanların yaptıklarının karşılığını en yakın zamanda almalarını istiyor , hukuksuzlukla haklarını arayanlara en güzel cevabı hukukun vereceğine inanıyoruz. Bu saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz.

Yorum Yaz