ALAPLI HABERLERİ

HERKES KONUŞTUĞUNA DİKKAT ETSİN!

2 Şubat 2016
3.641 kez görüntülendi

HERKES KONUŞTUĞUNA DİKKAT ETSİN!

Alaplı Belediyesi Şubat Ayı olağan Meclis toplantısı yapıldı.


 

 

Belediye Meclis toplantı Salonu’ndaki toplantıda konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 2016-2017 yılında yapacağımız yatırımlarla ilgi arsa satışı kararı aldıklarını söyledi.

 

Arsaların peşkeş  çekilecek dedikoduları yapıldığını ifade eden Tekin, şöyle konuştu: “Alaplı Belediye Başkanının ve burada bulunan 11 tane Belediye Meclis üyesinin hiç kimsenin arazisini peşkeş çekmek gibi düşüncesi olmaz. Alaplı Belediyesini hiç bir müteahhit ve zengin satın alamaz. Alaplı’da daha güzel hizmetler yapabilmek için böyle bir satış kararı aldık. Alaplı’nın önünü açmak için bunları yapmak zorundayız. Alaplı’da tarihinde ilk defa bir yer satılmıyor. Alaplı’da defalarca yerler satıldı. Alaplı’nın en güzel yerleri satıldı ve güzel hizmetler yapıldı. Hiç bir Belediye başkanı satılan arsaların parasını carcur etmedi. Bizde Alaplı’ya daha güzel hizmet etmek için böyle bir karar aldık. Bize hiç kimse bir yere peşkeş çektiremez. Müfettişler gelsin tüm incelemelerini yapabilir. Bizim bir tane inşaatımızda kaçak yoktur. İnşaatlarımızda sorun yoktur. Bu açıktır herkes gelip inceleyebilir. Herkes konuştuğuna dikkat etsin. Adam olsun. Alaplı Belediyesi kimseye gebe değil olmayacaktır.  Biz burayı delikanlı gibi yürütüyoruz.” Toplantıda gündemdeki bazı maddeler de ilgili komisyonlara havale edildi.

 

 

Yorumlar

  1. alaplı belediye başkanı şimdilik iyi gidiyor ama yakında hep beraber göreceğiz mayetindeki en yakın arkadaşlarından zarar görecek işte o yakın arkadaşları satın alacaklar şimdi zafer sorhoşu gibi etrafını göremeyen bir belediye başkanının sanırım aklı başına gelmeye başladı ereğli belediye başkanı da çok şalışıyordu ama etrafı halkı tanımadı nuri başkanında etrafı en yakın dost bildikleri alaplı belediyesinden derhal elini ayağını çekmesi lazım aksi takdirde sayın belediye başkanı zarar görecektir en yakınları satın alır insanları dost um dsiye diye halk şikâyetçi bilginize

Yorum Yaz