ALAPLI HABERLERİ

HÜKÜMETSİZ TÜRKİYE OLMAZ

4 Temmuz 2015
595 kez görüntülendi

HÜKÜMETSİZ TÜRKİYE OLMAZ

Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ile Faruk Çaturoğlu, AK Parti Alaplı İlçe teşkilatı, Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Alaplı’da ilk olarak partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ile Faruk Çaturoğlu burada partililerle bir süre sohbet etti. İlçe teşkilatını ziyaretinde konuşun Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Türkiye’de erken seçim de olsa, normal seçimde AK Partisiz bir hükümet kurulmasının mümkün olmadığını söyledi. Çaturoğlu konuşmasında “Bu gün söylenen ve yazılıp çizilen onca şeye rağmen bu gün ki ve yarın ki Türkiye’de erken seçim de olsa, normal seçimde olsa ne olursa olsun Ak Partisiz bir hükümet olmasının olmadığı da ortaya konulmuştur. Koalisyon olur mu olmazı mı bizim şu anda bir şey söylememiz mümkün değil ancak kesin olarak bildiğimiz bir şey var ki Türkiye’nin bir gün daha hükümetsizliğe tahammülü yoktur. Şu an hükümet görevini başında yeni bir hükümet kurulana kadar ya da erken seçim olursa erken seçim takvimi çalışana kadar şuanda Başbakanımızın başkanlığındaki hükümet devam ediyor. Türkiye de şuanda bir yönetim boşluğu yok ama gönlümüz arzu ediyor ki bir an evvel bu işler neticelensin” dedi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır da, Ak Partinin ülkeye 13 senede çok şey kazandırdığını ifade etti. Ziyaretlere, Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, İl genel ve Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz