ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI’DA ÇATUROĞLU SESLERİ

20 Eylül 2013
1.815 kez görüntülendi

ALAPLI’DA ÇATUROĞLU SESLERİ

 

CEM SÜRMENELİ – Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu, Alaplı Belediye Başkanı aday adaylığı için istifa etme hazırlığında olduğu öğrenildi.

8 yıl Alaplı Belediye Başkanlığı yapan 2007 yılında Ak Parti’den Zonguldak Milletvekili aday, adayı olmak için istifa eden Çaturoğlu, 2009 yılında Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı olmuştu.

Yaklaşık 4 yıldır İlçe Başkanlığı görevini yürüten Çaturoğlu, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi isminin Belediye Başkanı aday adayları arasında geçtiği öğrenildi. Parti yönetiminin Çaturoğluna adaylık konusunda tam destek verdiği öğrenilirken,Çaturoğlu ise, adaylık konusunda net konuşmuyor, Ak Parti Genel Merkezin İlçede yaptığı anket çalışmalarında ise Çaturoğlunun isminin ön plana çıktığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yorumlar

 1. SÜLEYMAN BAYRAKTAR dedi ki:

  İnşallah sabırsızlıkla bekliyoruz. Alaplı daha büyük hizmetler görecek eminim!!

 2. yılmaz dedi ki:

  anket kimlerle yapılmış cem kardeş başka alaplıyamı gittiler yoksa sende çok iyi biliyorsunki çatıroğlu alaplıda alamaz halkı yanlış yönlendirmeyin alaplı başka partiyle yola devam eder buda alaplı için bir beş yılın daha kayıp olması demek

 3. Hasan Yücel dedi ki:

  ÇATUROĞLU-ÇİMENOĞLU 2 şer dönem den toplamda 20 senedir Alaplı’yı yönetiyorlar.Biri olmazsa biti,biri olmazsa birimi olacak.?alaplı’da başka yönetici mi çıkmıyor,yoksa bu kişiler dahamı becerikli Alaplı’yı köy yapmak için.sizlerin teveccühüne bırakıyorum.

 4. ahmet uyar dedi ki:

  bırakın bu palavra haberleri bu adama oy değil gunah bile vermem.Dogru durust ilkeli haber yapın…

 5. ali akat dedi ki:

  eger akp bu adamı tekrar aday gosterirse oylar chp ye

 6. ali can dedi ki:

  keşke gelsede yani aday gösterilsede nuri seçkin açıka ara başkan olsa alaplıda sadece akp ye yakışan sevmesemde nevzat çimenoğlu dur

 7. tarık soylu dedi ki:

  allah aşkına yandaş yayın yapmayın alaplıda tek day var akpye yakışan nevzat başkan dır…

 8. ALAPLI ASİL 67 dedi ki:

  Alaplıda yenilikler gerekir Alaplıda üretken başkan çıkmadı eski seneler hariç Nevzat ÇİMENOĞLU İbrahim ŞENGÜN Temel USLU bunlar ın AKP ye geçmesi AKP bu dönem anlıyacak geçtiklerini bu dönem bu isimler olursa kazanamaz başkan yard.oturmakla olmuyor ÇİMENOĞLU son zamanlarda samimi olmaya başladı ÇATUROĞLU ise yaşadığı sürecden beya tecrübe sahibi olmuş gibi daha ılımlı ALAPLI ya bakış açısı değişmiş fazlasıyla pişmiş kazanırsa olabilir yanındaki isimlerde önemli tabiki Yüksel KOÇAK Ahmet AKGÜL Bu isimlerin yanına daha iyi birileri gelirse pozitif olur Ahmet AKGÜL ün çok çalışkan oplduğu kamu binalarında ismi geçmesi Yüksel KOÇAKIN samimi olması verimlilikleri ÇATUROĞLUDA farkındadır çok iyi teşkilatlanması lazım yeni isimler dahil etmesi AKP nin ya CHP nin alması Akp nin adayına bağlı şayet DP yada bağımsız adayda çok önemli bir önceki dönem gibi alaplı için hayırlısı kahve yöneten başkanlar lazım değil

 9. alaplı sevdalısı dedi ki:

  ASİL 67 RUMUZLU ARKADAŞ KEŞKE RUMUZUNA YAKIŞIR BİR YORUM YAPSAYDIN. KENDİ YAPTIGIN YORUMA KENDİN İNANIYORMUSUN BİLMİYORUM AMA İNANDIĞINI DA PEK SANMIYORUM..

 10. alaplı67 dedi ki:

  Asil 67 rumuzlu yorumcu sanki İbrahim Şengün ile kişisel bir problemi varmış gibi bir yorumda bulunmuş. Yorumundan anlaşılan bu. İbrahim Şengün ‘ün oturmadığını ,belediye için bir şeyler yapmaya çalışdığını muhtemelen oda biliyorda , aklı sıra onu siyasetin dışınına itmeye çalışıyor gibi geldi bana.Bu yorumdan bişey çıkaramadım.

 11. polatalemdar dedi ki:

  SAYIN ASİL 67 KARDEŞİM Ya,insanlar bir yorum yaparken, vicdanının rahat olduğundan emin olmalı.Yani,rumuzlu yazılarla insanları toplumun gözünde küçük düşürmeye hiç hoş değil.

 12. feride dedi ki:

  hayatı boyunca bir tek sayfa kitap bile okumayan,ömrünü kahve köşelerinde dedikodu yaparak geçiren insanları karalayarak,kötüleyerek bir yerlere geleceğini zanneden,başarılı ve çalışkan insanları hazmedemeyen kompleks sahibi,kendi tarafında olmayan insanlara zaten değer vermeyen,bilgisayarın başına oturduğu zaman kendinin Alaplı belediye başkanı zanneden kişilere klavye delikanlısı denir.Ayrıca bir de yukarıda isim vermiş İbrahim ŞENGÜN oturuyor diye.zaten senin bu yorumun bile alaplı yı tanımadığını gösteriyor veya birilerinin adamı olduğunu açıkça belirtiyor.Ama Allah herşeyi biliyor,görüyor.Bu tür insanları Allah’a havale ediyorum.

 13. ASİL 67 dedi ki:

  Herkese saygı duyulur kimseyle kişisel problem yok herkesin faydası vardır insanlar toplum önünde küçük düşürme gibi bir yorumda yok.Hayırlısı Alaplımız için yorumumuz az da olsa anlaşılsa oda yeterli ekip ve adaya bakıyor Alaplı bir önceki seçim örnekti

 14. ASİL 67 dedi ki:

  Yandaşda değiliz ortaya düşüncemizi yazdık ve alaplı olarak destekledik AKP ye geçmeleri tabiki güzeldi hizmet açısından ama şunu belirtmek istedik buradaki maksatımız akp nin adayı çok önemli alaplımız kazanmalı kişi yandaşları değil alaplı olarak samimi gerçek lilik önemli yerel gazetelerinde sivil toplum kuruluşlarınada iş düşüyor küçük bir yerde kamuoyu önemlidir tutmak her konuda alaplıyı düşünmek gerek göç veriyoruz eleştiri ise dünyanın her tarafında vardır doğrularda olur yanlışlarda saygı duyuyoruz yorumcularada

Yorum Yaz