ALAPLI HABERLERİ

KASIMLI OKULUNDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

6 Nisan 2013
614 kez görüntülendi

KASIMLI OKULUNDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Kasımlı İlköğretim Okulu müdür ve öğretmenleri  Belediye Başkanını Ziyaret ettiler

2012-2013 öğretim yılı Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları kapsamında “Yılın Kaliteli Okulu/Kurumu” kategorisinde ilk 10 kurum arasında yer alarak saha ziyaretine kalan Alaplı Kasımlı İlköğretim Okulu Müdürü Erdal Yılmaz ve Okul öğretmenleri, Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu’nu ziyaret ettiler.

Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Taşıran’ın da eşlik ettiği ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Taşıran ve Okul idarecileri, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu’na uygulamayla ilgili bilgi verdiler. Okul Müdürü Erdal Yılmaz, Bakanlığın her yıl uyguladığı “Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi Ödülü”ne bu yıl okul olarak aday olduklarını, ilk değerlendirmede ilk 10 okul arasına girmeyi başardıklarını söyledi. Nisan yada Mayıs ayında saha ziyaretleri yapılacağını ve bu ziyaretler sonunda dereceye giren okulların belli olacağını belirten Okul Müdürü Yılmaz, “Saha ziyaretlerinde de başarılı olacağımıza inanıyoruz. Okulumuzda yaptığımız çalışmalarla bu ödülü de hak ettiğimizi düşünüyoruz. “ dedi.

Kasımlı İlköğretim Okulu’nu başarısından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu da, Okul’un saha ziyaretinde de başarılı olacağına inandığını söyledi. Kasımlı İlköğretim Okulu’nun toplumsal bilinci geliştirmeye yönelik eğitimin her alanında başarılı çalışmalarda bulunduğunu Alaplı kamuoyunun yakından bildiğini belirten Başkan Çimenoğlu, “ Okulumuz ilk değerlendirmede ilk 10 okul arasına girerek önemli bir başarı göstermiştir. Bölgemizin dikkat çeken eğitim kurumlarından biri olan Kasımlı İlköğretim Okulu, bana göre Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ödülünü de hak etmektedir. Bu nedenle, saha ziyaretlerinden de başarıyla çıkacaklarına olan inancım tamdır. Biz de Alaplı Belediyesi olarak, onların bu çalışmalarına elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. “ dedi

Yorumlar

  1. AYSUN BAYHAN dedi ki:

    BENDE ALAPLI KASIMLI İLK ÖĞRETİM OKULUNU TEBRİK EDİYORUM ÇÜNKÜ BENDE İMİRZELİ DİĞER ADIYLA SOFOL KÖYÜNDENİM AMA İSTANBULDAYIM BU TÜR GÜZEL HABERLER BENİ DE ÇOK MEMNUN EDİYOR SİZİN GİBİ ÖĞRETMENLERİMİZ LE GURUR DUYUYORUM ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN İNŞALLAH SAHA ZİYARETLERİN DEDE BAŞARILI OLURSUNUZ .

Yorum Yaz