ALAPLI HABERLERİ

KENT KONSEYİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

16 Ekim 2012
763 kez görüntülendi

KENT KONSEYİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Alaplı Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu üyeleri Belediye Başkanını ziyaret etti.

Alaplı Kent Konseyi Başkanı Mustafa Öztürk ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat  Çimenoğlu’nu ziyaret ederek, bazı sorunların çözümüne yönelik önerilerini sundular.

Alaplı Kent Konseyi Başkanı Mustafa Öztürk, Alaplı’da görev yapan basın mepsuplarının  katılımıyla kahvaltılı toplantı yaptıklarını, toplantıda basın mensuplarının da ilçenin sorunları ve çözümleri üzerine görüşlerini aldıklarını ifade ederek, “İlçenin sorunlarının çözümüne, daha da gelişip kalkınmasına ışık tutmak amacıyla, toplumun diğer kesimlerinden de aldığımız fikirler doğrultusunda, Kaymakamlık ve Belediyemize sunulmak üzere bir öneri metni hazırladık. Hazırladığımız bu metindeki önerilerin belediyemizi ilgilendiren bölümlerini sizlerle paylaşalım istedik. Amacımız, hem Kaymakamlığımızın hem de Belediyemizin hizmet akışının sağlıklı bir şekilde yürütülmesine katkıda bulunmak. “ dedi.

Kent Konseyi’nin önerilerini alan Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, bu önerilerden yapılabilir olanların değerlendirileceğini ifade ederek, “Önerileriniz için teşekkür ediyorum. Bu önerilerinizin Belediyemizi ilgilendiren bölümlerinin değerlendirileceğinden ve yapılabilirliği olanlar üzerine çalışma yapılacağından kuşkunuz olmasın. “ dedi.

KENT KONSEYİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz