ALAPLI HABERLERİ

KENT KONSEYİ TOPLANDI…..

14 Şubat 2015
1.233 kez görüntülendi

KENT KONSEYİ TOPLANDI…..

Alaplı Kent Konseyi tarafından kaynaşma kahvaltısı düzenlendi.

 

Alaplı İlçesinde bir lokanta’da düzenlenen kahvaltıda konuşan, Alaplı Kent Konseyi Başkanı İsmail Korkut, Kent Konseyinin zedelenen imajını tekrar canlandırmak için yoğun uğraş verdiklerini söyledi.

Kent Konseyi komisyonları Mart ayından yapılacak genel kurul öncesi raporlarını oluşulduklarını anlatan Korkut, Bizler seçildiğimiz günden bu yana yoğun bir şekilde çalışıyoruz. En son 2009 yılında hazırlanan Kent Konseyi çalışma yönergesini yeniden yapılandırarak İlçemize faydalı olabilecek bir yönerge hazırladık. İnşallah Mart ayında yapacağımız genel kurula kadar komisyonlarımız İlçemizin sorunları hakkında bir raporlarını hazırlayarak bu toplantıda halkımızın gündemine sunacağız.” Diye konuştu.

 

Alaplı Başkanı Nuri Tekin de, Kent Konseyi tarafından düzenlenen kaynaşa toplantısında olmaktan dolayı çok memnun olduğunu belirterek, İnşallah kent konseyi ile birlikte Alaplı’da güzel çalışmalarına imza atacağız. Kendilerine mekan sözümüzü vardı. İnşallah bu sözümüzü tutacağız.” Dedi.

Afet Komisyonu Başkanı : Sinan Taşkın

Alaplı Kent Konseyi Komisyon Üyeleri:

Enerji ve Yeraltı Kaynakları: Abdullah Günaydın

Kadın Meclisi: Nermin Karakaya

Gençlik Meclisi: Özler Avlar

Öğrenci Meclisi: Muhammet Urfa

Yüksek Öğretimi Destekleme:Ahmet Eren

Sanat Komisyonu : Aydın Yiğit

Eğitim Komisyonu: Metin Çevik

Trafik Komisyon Vekili: Fikret Yüksel

Çevre ve Şehircilik :Özkan Demir

Kültür Komisyonu : Öznur Beşevli

Ekonomi Komisyonu: Serdar Şengün

Tarım Komisyonu: Yücel Durmuş

 

 

Yorumlar

  1. efem dedi ki:

    sivil toplum başkanları olmayan bir toplantı nasıl bir kaynaşma toplatısı oluyor kent konseyi başkanına sesleniyorum bizler kahvaltı paramızı öderdik

  2. Mustafa KANCA dedi ki:

    Sayın Efem Bu toplantı Kent Konseyi tarafından oluşturulan komisyonların başkanlı ile yapılan bir tanışma toplantısı diğer dernek başkanları yok Kent konseyi üyeleri ve komisyon başkanları ve gazetecilerle yapılan bir toplantı

Yorum Yaz