ALAPLI HABERLERİ

KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

18 Mayıs 2016
734 kez görüntülendi

KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

Ak Parti Zonguldak milletvekili Faruk Çaturoğlu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı yayınladı Çaturoğlu mesajında şöyle dedi.

19 Mayıs 1919 milli mücadelemizin, bağımsızlık savaşımızın ilk adımıdır. Bağımsızlığını koruma konusundaki azim ve kararlılığı sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelen, her yaştan vatandaşıyla bir kahramanlık destanı yazan milletimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ardından muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için aynı şuurla mücadelesini sürdürmektedir.

Aziz Şehitlerimizin canları pahasına savundukları bu cennet vatan üzerine kurulan Türkiye’nin istikbali, milletimizin umudu ve göz bebeği olan gençlerimizin omuzları üzerindedir. İnanıyorum ki gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır. Gençlerimize düşen en önemli görev, devraldıkları mirası daha da zenginleştirmek için özveriyle çalışmak, kendilerinden sonra gelen nesillere bugün olduğundan çok daha parlak, kalkınmış, gelişmiş ve müreffeh bir ülke bırakmaktır.

Bu düşüncelerle, gençlerimizin ve tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum.

çaturoğluuu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz