ALAPLI HABERLERİ

“LÜTFEN DESTEK VERELİM”

1 Şubat 2013
643 kez görüntülendi

“LÜTFEN DESTEK VERELİM”

Alaplı Anadolu Ajansı Muhabiri aynı zamanda Önder Gazetesi temsilcisi Cem Sürmeneli’nin bir video haberi Anadolu ajansının düzenlediği ayın video ve fotoğraf oylamasına katıldı.

100. Yıl Vizyonu doğrultusunda habercilik alanındaki atılımlarını sürdüren Anadolu Ajansı, ”yılın fotoğrafları” oylamasının ardından, her ay gündeme damgasını vuran fotoğraf ve videolarını da oylamaya sunmaya başladı. Anadolu Ajansı foto muhabirleri ve kameramanlarının, ocak ayında gündeme damgasını vuran fotoğraf ve görüntüleri ile başlayan oylamada, haber ve yaşam kategorilerinde 5’er fotoğraf arasından ”Ayın Fotoğrafları” ile 7 video arasından da ‘Ayın Videosu” seçilecek. AA’nın web sitelerinden Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde yapılan ”Ayın Fotoğrafı ve Video Haber Oylaması”, 4 Şubat Pazartesi saat 17.00’de sona erecek.

Oy vermek için http://photovideorate.aa.com.tr/     sayfaya girerek Video Haber Kategorisindeki “Direkteki Kedi” videosunu tıklayarak beğen butonuna basarak Cem Sürmeneli’ye destek olalım.

Yorumlar

  1. Mevlüt hoca dedi ki:

    Vah kedicik vah..

Yorum Yaz