ALAPLI HABERLERİ

MİLLETVEKİLİ CANDAN, ALAPLI’DA…..

19 Mayıs 2013
623 kez görüntülendi

MİLLETVEKİLİ CANDAN, ALAPLI’DA…..

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Alaplı ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Alaplı ilçesinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu. Şehir girişinde Alaplı Belediye Başkanı Belediye Başkanı Dr.Nevzat Çimenoğlu tarafından karşılanan Candan, devlet tarafından Erdumyuva mevkisinde yapılan üst geçiti inceledi.

 

Milletvekili seçildiği günden bu yana Alaplı için tüm imkanları seferber ettiğini söyleyen Candan; “Hayırlı olsun, inşallah istediğiniz şekilde olmuştur. Şehir girişinede bir üst geçit yapacağız. Aynı zamanda Mollabey tarafına doğru aşağıdan bir yol yaptırıyoruz. Şunu söylemek istiyorum, Alaplı’dan çok ciddi bir şekilde bana eleştiri geliyor. Bizim için Alaplı’da bir tek çiviniz yok deniyor. Defalarca söyledim, Alaplı’ya yapabileceğimi hakikaten yapıyorum. Başkanım burada, kaç defa geldi de ben hayır dedim. İlk ne dediysem, ‘Alaplı benim için önemlidir’ dedim. Yine Alaplı bizim için önemli.  Alaplı’nın yararına tüm imkanları kullanıyorum” dedi.

 

Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu’da Milletvekili Candan’ın Alaplı’ya bir çivi değil, birkaç çivi çaktığını belirterek; “Alaplı’da çivi yok diyen nankörlük eder, günaha girer. Köprümüz var, fatih mahallesi köprüsünün de karşı tarafının bağlantı yolları ihalesi yapıldı, Çok programlı lise yapılıyor inşaat halinde, yurt inşaatımız son sürat devam ediyor, futbol sahasının çimleri döşenmeye başladı, postane yokuşu yapıldı, Kılburnundaki  yol yapılacak, sizin desteğinizle yine terminal binamız yapılacak, sonra SGK burada sizin desteğinizle açıldı ve Alaplı’da müthiş bir değişim var. Demekki bir çivi değil, birkaç çiviniz var” dedi.

 

Alaplı ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Candan, her fırsatta Alaplı’lı hemşerilerine ve hizmetlere destek olmaya çalıştığını söyledi. Candan, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yetkililerinin de ilçeyle ilgili taleplerini dinledi.

 

Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın Alaplı ziyaretinde, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partililer hazır bulundu.

 

Yorumlar

  1. alaplılı dedi ki:

    evet sayın milletvekilimiz çok çalışıyordur. ona göre öyle onu sandıkta göreceğiz inşallah.yanlız sayın milletvekilimiz danışmanını uyarsa iyi olur seçmenlere mesaj gönderirken son cümlesinde milletvekili danışmanı diye not düşüyor.Milletvekili danışmanlığı bir meslek değidir.Herhalde bunun farkında değil. Sanki oraya bölgesi için hizmet etmeye değil ünvan almaya gitmiş görüntüsü veriyor.Saygılarımla.

Yorum Yaz