MOLLABEY CAMİSİNDE SAKALI ŞERİF ZİYARETİ
![MOLLABEY CAMİSİNDE SAKALI ŞERİF ZİYARETİ](http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/themes/yenitema/timthumb.php?src=http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/uploads/2014/07/sakalı.jpg&w=332&h=250)
Alaplı Mollabey Camiinde ikinci defa Kadir gecesi münasebetiyle Sakal-ı Şerif vatandaşların ziyaretine açıldı.
Alaplı Mollabey Camiine Sahur vakti getirilen Sakal-ı Şerif erkek ve bayan cemaatin ziyaretine açıldı. Tekbirler ve salavatlar eşliğinde ziyaret edilen Sakal-ı Şerifi gören cemaatin çok sevinçli olduğunu söyleyen Mollabey Köyü Muhtarı ve Kalkındırma Derneği Başkanı Erol Öztürk; ikinci camimize Sakalı Şerif getirildi. Sakalı Şerifi camimize getirenlere teşekkür ediyoruz. Kutsal gecede Mollabey halkı büyük bir sevinç yaşadı
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.