ALAPLI HABERLERİ

ODABAŞ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

5 Ağustos 2015
617 kez görüntülendi

ODABAŞ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

 

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı iken Türk Metal Sendikası ‘nin olağan genel kurulunda Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Yusuf Ziya Odabaş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.

Türk Metal Sendikasi Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan ve Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Yusuf Ziya Odabaş, görev yaptığı sürede, hem Erdemir işçisinin, hem de bölgemiz işçi sınıfının haklarının korunması ve geliştirilmesine, bunun yanında bölgemizin gelişimi ve kalkınmasına önemli katkılarda bulundu. Kendisini bu başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha tebrik ve teşekkür ediyorum. Kendisinin bu çalışmalarının karşılığında Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcılığına seçilmesi, Ereğli, Alaplı ve bölgemiz adına hepimizi mutlu etmiştir. Şimdiden, yeni görevinin kendisine ve ülkemiz işçi sınıfına hayırlı olmasını diliyorum. Yeni görevini de en iyi şekilde yerine getireceğinden ve daha üst görevlere seçileceğinden kuşkumuz yoktur. Ben kendisine, bölgemize verdiği hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, yeni görevinin başarılarla dolu olmasını ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ayrıca, Türk Metal Sendikası Şube Başkanlığı görevine getirilen Sayın Metin Ercan’ı da tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. “ dedi.

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş da, bunun bir “veda” ziyareti olmadığını belirterek, “Kdz. Ereğli’ye, Alaplı’ya, Zonguldak’a veda etmiyoruz. Yine sizlerle beraberiz ve inşallah sık sık görüşeceğiz. Ben de Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyor, herkesin takdirini kazanan başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. “ dedi.

Ziyarette, Alaplı Belediyesi’ni ziyaret eden Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve CHP’li Belediye Meclisi üyeleri de hazır bulundu.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz