ALAPLI HABERLERİ

ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLIĞINA ADİL KANDEMİR SEÇİLDİ

10 Aralık 2015
864 kez görüntülendi

ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLIĞINA ADİL KANDEMİR SEÇİLDİ

Alaplı Öğrenci Meclis Başkanlığına Alaplı  İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencisi Adil Kandemir seçildi.


Alaplı Hükümet Konağı Toplantı Salonu’nda düzenlenen seçimde, açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Suat Günay, tüm öğrencilere başarılar dileyerek, “İnşallah gelecek nesillerde büyüdüğünüz zaman sizler ya da arkadaşlarınız seçimle başa gelir, Alaplı ya ve Ülkemize iyi hizmetler ederler” dedi.
Konuşmaların ardından, başkanlık için yarışan  İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencisi Adil Kandemir, İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Esra Corta, İMKB Alaplı Anadolu Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Saffet Gültekin, Çok Programlı Anadolu  Lisesi öğrencisi Sueda Darıcı kendilerini oy kullanacak olan okulların temsilcilerine tanıttı. Seçim sonucunda  İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencisi Adil Kandemir 14 oy alarak, Alaplı Öğrenci Meclis Başkanı oldu.
Kandemir, yaptığı açıklamada, oy veren tüm öğrenci arkadaşlara teşekkür ettiğini belirterek, “Bu sene İl seçimlerini kazanırsak Türkiye Meclis başkanlığına aday olarak hem Zonguldakımızın hem de İlçemizin tanıtımına önemli katkılarda bulunmak istiyoruz. Alaplımızın eğitim ve gençlikle ilgi sorunlarının farkındayız. İlçemizde okul binası eksikliği ve gençlik spor aktivitelerin yapılabileceği mekanların eksikliği vardır. Bununla ilgi yöneticilerle birlikte geniş çaplı bir çalışma yapmayı planlıyoruz” Diye konuştu.

Seçimlerde 4 aday yarıştı.29 kişi oy kullandı.

adilll

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz