ALAPLI HABERLERİ

ÖĞRETMELERE KARANFİL TAKDİM ETTİLER

25 Kasım 2015
877 kez görüntülendi

ÖĞRETMELERE  KARANFİL TAKDİM ETTİLER

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler günü sebebiyle İlçede bulunan bazı okulları ziyaret etti.

1 Kasım Genel seçimleri süresince yoğun bir şekilde çalışan AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları, seçim sonrasında da çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Başkanı Şengül Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Erdemir, Cumhuriyet, Nimet, Orhanoğuz ve Atatürk okullarını ziyaret ederek, Öğretmenlere karanfil takdim etti.

ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET

AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Başkanı Albayrak ziyarette yaptığı konuşmasında, Öğretmenlere anlamı bir jest yapmak istediklerini belirterek şunları söyledi:

“24 Kasım biliyorsunuz 1981 yılından beri Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Aynı zamanda bu tarih, Millet Mekteplerinin açılışı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün Başöğretmenlik unvanı aldığı bir gün.   Öğretmenler iyi yetişmiş öğrencilerin eğitimine katkıda bulunarak, ülkemizin çağdaş dünyada yerini almasında önemli bir rol üstlenmektedirler. Onları yeri hiç bir zaman tartışılmaz ve en büyük saygıyı hak etmektedirler.

“ZİYARETTE KARANFİL TAKDİM ETTİLER”

Bizlerde Kadın kolları olarak öğretmenler gününü kutlamak için Erdemir, Cumhuriyet, Nimet, Orhanoğuz ve Atatürk Okullarına giderek, çok değerli öğretmenlerimize karanfil takdim ettik. Bizimle alâkadar olan tüm müdür ve müdür yardımcılarına da teşekkür ediyoruz. Diğer okulları da ziyaret etmek istemiştik ama zaman darlığı sebebiyle bu düşüncemizi gerçekleştiremedik. Buradan gidemediğimiz okullardaki öğretmenlerinde öğretmenler gününü kutluyoruz. İyi varsınız, Tüm Öğretmenlerin bu anlamlı günü kutlu olsun”

BAYAN ÇAKIR’DA HAZIR BULUNDU

Kadın Kollarının gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinde, çok sayıda parti yöneticisinin yanı sıra Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır Eşi İlknur Çakır’da hazır bulundu.

ak kadınlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz