ALAPLI HABERLERİ

OKULUN MERDİVENLERİNİ RENGARENK YAPTILAR

29 Mayıs 2014
1.124 kez görüntülendi

OKULUN MERDİVENLERİNİ RENGARENK YAPTILAR

A.Zeki Atalay  Ortaokulu öğrencileri, görsel sanatlar dersinde okul bahçe duvarını ve merdivenlerini boyadılar.

Okul Müdür yardımcsı Erhan Yavaş , okulun  bahçe duvarlarının oldukça çirkin ve bakımsız bir halde olduğunu belirterek, “Öğrencilerimizin okul bahçe duvarlarını boyama isteği karşısında memnuniyet duyduk. Görsel Sanatlar öğretmenimiz Muharrem Maltepe  çizgi film kahramanları ve karikatürler çizdi.Öğrencilerimizin bir kısmı da merdivenleri boyayalım fikri ile bize geldi.Beden Eğitimi öğretmenimiz Nalan Erdur ile öğrencilerimiz merdivenleri boyamaya başladı çok güzel görüntü meydana geldi.

Okulun Görsel Sanatlar Öğretmeni Muharrem Maltepe  ise, öğrencilerinin okul bahçe duvarını boyama talebine kayıtsız kalamadıklarını belirterek, öğrencilere emeklerinden ötürü teşekkür etti.

Okullarının duvarlarının kirli ve çirkin yazılarla dolu olduğunu dile getiren öğrenciler, “Öğretmenimize okul duvarını boyayarak, okulumuzu güzelleştirmek istediğimizi söyledik. Öğretmenimiz de bize yardımcı oldu. Okul müdürümüz boya ve fırça aldı. Bizler de el birliği yaparak gönüllü bir şekilde büyük bir keyifle okul duvarımızı boyadık. Şimdi daha güzel oldu” şeklinde konuştular.

Okul Müdürü  Ali Demirbay bu etkinliği destekleyen okul idarecilerimize gönüllü öğretmenlerimize  ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Okullar tatile girdiğinde ise okulumuzun iç kısımlarını ve çatısını onarıma alacağız dedi.


From OKULUN MERDİVENLERİNİ BOYADILAR, posted by Mustafa Kanca on 5/29/2014 (32 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

  1. Salim Uslu dedi ki:

    Hocam İyi güzel olmuş da biraz gezi eylemcilerine mi özendiniz. Merdivenleri boyayıncaya kadar şu bahçedeki çöpleri bi temizletseniz,geçerken utanıyoruz. Ortalığı rengarenk boyayınca işler öyle olmuyor.Çocuklara biraz davranış kazandırın öğretmenim.Yanlış anlaşılmayın…………

Yorum Yaz