ALAPLI HABERLERİ

ONUN TEK SEVDASI ALAPLI

21 Ocak 2014
651 kez görüntülendi

ONUN TEK SEVDASI ALAPLI

CEM SÜRMENELİ – CHP Alaplı Belediye Başkan adayı Nuri Tekin, kentin değişik yerlerine astığı afiş ve pankartlarla seçim çalışmalarını sürdürüyor.

30 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP Alaplı Belediye Başkanı adayı olan Nuri Tekin, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Adaylığının açıklanmasının ardından seçim otobüsü alan Tekin, kentin değişik noktalarına afiş ve pankartlar astırarak çalışmalarını sürdürüyor.

Tek sevdasının Alaplı’ya hizmet etmek olduğunu vurgulayan Tekin, “30 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde Alaplı Belediye Başkanlığı kazanmak için parti olarak var gücümüzle çalışacağız. Bunun için genci yaşlısı, partili partisiz hepimiz kenetlenmiş durumdayız. Çalışmalarımızı devam ediyoruz. Seçim çalışmalarında kullanmak için otobüs aldık. Ayrıca şehrin değişik noktalarına afişler asıyoruz. Akşamları ziyaretlerimiz devam ediyor. Alaplı Belediyesini CHP saflarına kazandıracağız.” Diye konuştu.

Yorumlar

  1. ercan yıldırım dedi ki:

    helal olsun başakanımıza işçinin verilmeyen hakkını vermeye geliyor 5 ay geriden giden maaş zihniyeti bozmaya geliyor avrupa şehri yapmaya geliyor inşallah işçi arkan da yolumuz aydın olsun inşallah…

  2. tarık şengul dedi ki:

    12 kişi yi işten atılmış nurı başkan la devam….

Yorum Yaz