ALAPLI HABERLERİ

ORTACI KÖYÜNDE PARKE ÇALIŞMASI

16 Ekim 2012
1.256 kez görüntülendi

ORTACI KÖYÜNDE PARKE ÇALIŞMASI

Köylerde parke çalışmaları devam ediyor

Alaplı İlçe Kaymakamı Yıldıray Malğaç, köylerde parke ve beton yol çalışmalarını devam ettiğini bildirdi.

Malğaç, gazetecilere yaptığı açıklamada, Köylerde 2 bin 500 metre kare parke taşı döşemesi yapılacağını söyledi. Köylerdeki çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden Malğaç, şunları söyledi;

“İlçemize bağlı birçok köyümüzde Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından temin edilen kilit parke döşeme işi devam ediyor. Bazı köylerimizde ise çalışmalar önümüzdeki günlerde başlayacak. Ortacı, Hasanlı, Kasımlı, Çamlıbel köylerimizde kilit parke çalışmaları başladı. Yaklaşık 2 bin 500 metre kare parke taşı kullanılacak. Yine ayrıca Küçükkaymaz, Çiçekli ve Belen köylerinde beton yol ve kanal çalışmaları yapılacak”

Ortacı Köyü muhtarı Bayram Karakaya Ortacı Köyü cami önü ve meydanı için 400 metrekare parke aldıklarını bunları köylülerin işçiliği ile döşedikerini,  malzemeyi temin eden Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç ve Köylere hizmet Götürme Birliğine teşekkür ettiklerin söyledi.

ALBUM ADI ORTACI KÖYÜ PARKE ÇALIŞMALARI, Fotograf Mustafa Kanca on 10/16/2012 (41 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

  1. vatandaş rıza dedi ki:

    Sayın kaymakamımız bu parke taşlarından biraz da belediyeye hibe etsede PTT yokuşunu yapsa. Geçen gün çukurları yama yapmaya geldiler iki çukurda malzemesi bitti. Diğer çukurlarımız hala beklemede….
    Söylentilere göre bayram sonrası yapılacakmış…..

Yorum Yaz