ALAPLI HABERLERİ

PARTİMİZ BÜTÜN ADAY ADAYLARINA ACIK

9 Ekim 2013
660 kez görüntülendi

PARTİMİZ BÜTÜN ADAY ADAYLARINA ACIK

CEM SÜRMENELİ – Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu, “Belediye Başkanlığı, İl genel ve Belediye Meclis üyelikleri aday adaylığı için partimize tüm hemşirelerimiz müracaatta bulunabilirler” dedi.

 

Çaturoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ülkemizde 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel yönetim seçmelerine ilişkili aday adaylığı sürecinin başladığını söyledi.

Bir kısım partilerin adaylarını ilan ettiğini ifade eden Çaturoğlu şunları söyledi:

“Bizim partimizde aday adaylığı süreci daha önce bayram sonrası başlanacağı belirtilmişti. Ancak daha sonra 1 Ekim ile 1 Kasım tarihleri arasında müracaatların olacağı söylendi. Belediye başkanlıkları, belediye meclis ve il genel meclis üyelikleri ile ilgili aday adayı olarak müracaat etmek isteyen bütün hemşerilerimize çağrıda bulunuyoruz. Partimize aday adayı olabilirler. Burada bir takım hususlar söz konusu, bundan sonra gerek belediye başkanlığı gerekse il genel ve belediye meclis üyeliğini düşünen teşkilat mensubu arkadaşlarımız bu görevlerinde istifa etmeleri gerekiyor.1 Ekim 1 Kasım tarihleri arasında bizzat ilçe başkanlığına müracaatlarını yapmaları gerekiyor. Kamu görevlisi olupta müracaat etmek isteyenler ise yine bu tarihler arasında müracaat edebilirler.”

This plugin does not have a valid Facebook access token. Please use your admin panel to login with Facebook.

Yorumlar

  1. ASİL ALAPLI dedi ki:

    Alaplımız için hayırlısı olsun.İl genel meclis üyeleride artık değişebilir Yüksel KOÇAK gibi Ahmet AKGÜL gibi Mustafa KANCA gibi yeni isimler olursa alaplı ve köyleri için iyi olur Başkan adayıda çok önemli bakalım parti düşünürleri nasıl yol izleyecek ekip ve yönetim olursa AKP birinci parti gelir alaplıda ama işte ekip birbirinin arkasından iş çeviren bir siyaset olmamalı bu yüzden akp geçen dönem kaybetti

  2. ahmet aydın dedi ki:

    Alaplı için hayırlı olması dileği ile inşallah hayırlısı olur.Her zaman derler ya koyu gidip iyi gelmez diye,Nevzat bey belki bu donemde biraz az çalışmış gorunebilir,ama bir donem daha ihtiyacı var diye dusunuyorum bundan once ki donemlerde ki belediye başkanlarını da gorduk soktular borca doldurdular ceplerini sonrada mıllet vekili adayı die kaçtılar şimdi doldurdukları cepleri bitii doldurmaya gelmeye çalışıyorlar inşaallah alaplımız için hayırlısı olur…

Yorum Yaz