ALAPLI HABERLERİ

PAZAR GERİ GELİYOR….

12 Şubat 2014
770 kez görüntülendi

PAZAR GERİ GELİYOR….

CEM SÜRMENELİ – Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Alaplı Belediye Başkan adayı Nuri Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Alaplı Kapalı Pazaryeri esnaflarını ziyaret etti.

Alaplı Kapalı Pazaryeri esnafları tarafından yoğun ilgi gören Tekin, Alaplı Pazarının yeniden eski yerine geleceği müjdesini vererek pazar esnafından destek istedi. Tarihi çarşamba pazarını geri gelmesi için vatandaşların yoğun istekleri olduğunu ifade eden Tekin, “Belediye Başkanı olduğumuz taktirde yapacağımız ilk işlerden bir tanesi kapalı pazaryerini tekrar eski yerine geri getirmek olacaktır.Hangi kapıyı çalsak bu yönde bir çok taleple karşılaşıyoruz.Halkımızdan gelen bu talebi gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Pazarcı esnafı ise,Tekine destek vererek pazarın tekrar eski yerine gelmesi gerektiğini belirttiler.

 

 

Yorumlar

  1. r.c dedi ki:

    1.si pazarın gerı gelme ıhtımalı kurulduğundan ıtıbaren 10 sene ıcerısınde gerı gelmesıne ımkan yok cunku sozlesmeler var bır ıkıncısı sayın baskan nevzat cımenoğlu pazarı ılce merkezıne getırmeye calıstıgında sozde esnaf sozculerı hep bır agızdan bagırarak bız gerı gelmesını ıstemıyoruz dedıler.bunun netıcesınde sayın baskan bu projeden vazgectı.sayın yazarımıza soylemım bunu cumle alem bıldıgı halde sankı sansasyonel bı haber almıscasına surada gereksız bı haber yapması kendını guncel tutma cabasından baska bısey degıldır.bu esnafa bu pazar cok bıle 2 sene once baskanın kapısının onunde eglem yapıyodunuz sımdıde secım malzemesı mı olmak ıstıyosunuz komikk…..

  2. B.O dedi ki:

    ALAPLI ICIN DAHA YAPICI DAHA AKILCI FIKIRLERLE GELIN ESKI SIYASET AGIZLARINI BIRAKIN ALAPLIYA HEYECAN GETIRECEK ALAPLININ YUZUNU GULDURECEK FIKIRLERLE GELIN

Yorum Yaz