ALAPLI HABERLERİ

POSBIYIK NURİ TEKİN’İ KUTLADI

18 Nisan 2014
637 kez görüntülendi

POSBIYIK NURİ TEKİN’İ KUTLADI

 Önceki dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek, belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı.

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve ilçe yöneticilerinin de Posbıyık’a eşlik ettiği ziyarette, CHP’li Alaplı Belediye Meclisi Üyeleri ile İl Genel Meclisi üyesi Serdar Akyol  ve CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ile İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Önceki dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Nuri Tekin’in Alaplı Belediye Başkanı seçilmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Alaplı’ya hak ettiği hizmetleri kazandıracağından kuşkusu olmadığını bildirdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, Posbıyık ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir taraftan kutlama için gelen ziyaretçilerimizi ağırlarken, diğer taraftan ilk gün başladığımız hizmetleri sürdürüyoruz. Şu anda, deniz dolgu alanı dahil birçok noktada ekiplerimiz halkımıza hizmet etmek için çalışıyor. Halkımızdan gelen şikayetleri anında değerlendiriyoruz ve kısa vadede yapabileceklerimizi hiç vakit kaybetmeden yapıyoruz. Halkımızın bundan memnun olduğunu görmek bizi daha çok mutlu ediyor. Tempomuzu hiç düşürmeden hizmetlere devam edeceğiz. “ dedi.

posbıyık tekin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz