ALAPLI HABERLERİ

PTT BİNASI YAPILACAK

12 Ocak 2017
862 kez görüntülendi

PTT BİNASI YAPILACAK

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, partisinin Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır ile birlikte PTT Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut’u ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Çaturoğlu, Kdz. Ereğli ilçesi PTT binası ihalesinin 2-3 ay içerisinde yapılacağını söyledi.


AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, partisinin Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır ile birlikte PTT Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut’u ziyaret ettiklerini belirterek, Kdz. Ereğli PTT’nin personel ihtiyacı ve kuruma bina yapılması konularını görüştüklerini anlattı. Milletvekili Çaturoğlu yaptığı basın açıklamasına şu ifadeler yer verdi; Ankara’da bulunan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Fatih Çakır ile birlikte PTT Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut’u ziyaret ettik. Ziyaretimizde İlimizdeki PTT şubelerinin daha verimli ve etkin çalışabilmeleri için personel sayıları ve personel ihtiyaçları üzerinde verimli bir çalışma yaptık. Ayrıca, Kdz. Ereğli PTT Şubesinin 2. Sınıfa alınmasını ve personel sayısının artırılması talebinde bulunduk. Diğer taraftan, Kdz.Ereğli PTT Şubesi hizmet binası yıkılmış ve yerine yeni hizmet binası yapılması kararlaştırılmıştı. Görüşmemizde yeni hizmet binasının ihalesinin 2-3 ay içerinde yapılacağının müjdesini aldık. İlçemize hayırlı olsun.”
Çaturoğlu ayrıca ilçe Başkanı Çakır ile Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kdz. Ereğlili Yüksel Kocaman’a da nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getirdi.

pttt

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz