ALAPLI HABERLERİ

SAADET PARTİSİ İLÇE DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

21 Eylül 2012
584 kez görüntülendi

SAADET PARTİSİ İLÇE DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

Alaplı Saadet Partisi İlçe Divan Toplantısı yapıldı.


Parti Binasında gerçekleşen toplantıda konuşan, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Yılmaz Bayat, 2013 Ekim ayında yapılacak olan Belediye seçimleri öncesi İlçelerde çalışma yaptıklarını söyledi.
2013 yılındaki Belediye seçimlerinde hazır bir Saadet Partisi olacağını ifade eden Yılmaz şunları söyledi;
“Saadet Partisi olarak her zaman seçimlere hazır bir parti olarak bulunamktayız. Bildiğiniz gibi önümüzdeki 2013 yılı Ekim ayında mali seçimler var. Bu bakımdan teşkilatlarımızı seçimlere hazır hale getirme noktasında acaba ne durumdalar bunu tespit için, Türkiye çapında faaliyet içindeyiz. Bir ay içinde de bütün İlçeler taranmış ve gezilmiş olacak. Zonguldak bölgesinde ise Pazar günün kadar bitirmiş olacağız. Böylece seçim öncesi ne eksiğimiz var. Bunları tedarik edip seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi düşünüyoruz.  Refah Partili Belediyeler Türkiye’de bir çığır açmıştı. Belediyeciliğe yeni bir boyut kazandırmışlardı. Tabi bu şimdi tıkandı. Ama Türkiye Saadet Partisiyle birlikte yeni bir Belediyecilik dönemine girecek. Bunun için yılmadan, eğilmeden milletimize hizmet etmenin aşkı, gayreti ve heyecanı içinde bu çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.
Alaplı Saadet Partisi İlçe Başkanı Yaşar Arıkan, ise, konuşmasında, “Alaplı’da daha önce Fazilet Partisi döneminde Belediye Başkanlığın almıştık. Yine önümüzdeki dönem de içinde biz iddialıyız. Alaplı Saadet Partisine yakışır bir şekilde bir çalışma yaparak Alaplı Belediyesini alacaktır” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz