SAHTE PARA ÇETESİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
![SAHTE PARA ÇETESİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ](http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/themes/yenitema/timthumb.php?src=http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/uploads/2016/07/sahtee.jpg&w=332&h=250)
Alaplı ilçesinde piyasaya sahte para sürdükleri için gözaltına alınan 3 kadın, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Alaplı’da, yaptıkları alışveriş sonrasında verdikleri sahte parayla 100-200 lira ile alışveriş yapmaya çalışan 3 kadın kasiyerin fark etmesiyle yakalandı. Zanlıları takibe başlayan Alaplı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekibi, piyasaya sahte para sürdükleri öne sürülen 3 kadını gözaltına aldı. Alaplı Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Nebahat Ö., Öznur Y. ve Bengünhan C., yapılan sorgulamada ilçe içerisinde birçok esnafa sahte 100-200’er liralık vererek alışveriş yaptıklarını söyledi. Üzerlerinden sahte para çıkan 3 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Beycuma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.
Bunlara dünyayı dar edeceksin…