ALAPLI HABERLERİ

SANAYİ SİTESİ ESNAFI BALIK AVLIYOR

11 Ocak 2013
713 kez görüntülendi

SANAYİ SİTESİ ESNAFI BALIK AVLIYOR

Alaplı  Sanayi Sitesi esnafı  yollarının bozuk olmasından dolayı tepki gösteriyorlar.

Alaplı Sanayi Sitesi esnafı yazın tozdan kışın ise su ve çamurdan yolların ve dükkan önlerinin perişan olduğunu söylüyor.

Sanayi Sitesi esnafı Site yönetiminin harekete geçmesini istiyor.Bizim yollarımızın durumu gördüğünüz gibi içler acısı. Yollarda oluşan su brikintilerinde balık tutmaya başladık diyorlar

sanayi esnaflarından Muharrem Koçak yollarını yapmak için Belediye Başkanı Çimenoğlu’nun söz verdiğini belirterek, “Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, sanayi çarşısı esnafına yolların yapılacağı sözünü vermişti. Aradan geçen zaman için de Sanayiye giriş yoluna beton döküldü ondan sonra yapılan bir şey yok. . Yolların bozuk olmasından dolayı sanayi çarşısına müşteri gelmez oldu. Çünkü buraya gelen müşterilerin sağlam araçlarının ön takımları bozuluyor, lastikleri kesiliyor. Yollarımızda yaya olarak ta yürümek mümkün değil.İşlerimiz çok bozuldu. kar yağışından dolayı daha çok bozulan yollarımızın bir an önce onarılmasını istiyoruz.

Esnaflardan Muharrem Erdinç ise su birken alanda balık ağı atarak oluşan çukurlar balık tutulack hale geldi. Biz esnaf olarak çimentoyu temin edelim Başkanımızdan para, pul istemiyoruz. Sadece bizim sanayi çarşı içi yollarının bozuk olan yerlerini beton dökerek tamir ve onarmasını istiyoruz.

Esnaflardan bazılarıda Sanayi sitesi yönetimine tepki gösterdi.Sanayi yönetimi bize ağabeylik yapıp sorunlarımızı çözme yoluna gitmedi. Aslında biz esnaflara birkaç kişi öncülük yapsa  buradaki sorunları çözebiliriz

Başkanın sanayi çarşısı esnafını unutmamasını temenni ederiz” dedi.

ALBUM ADI ALAPLI SANAYİ SİTESİNİN SON HALİ, Fotograf Mustafa Kanca on 1/11/2013 (42 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz