SEZGİN YAMAN ANISINA KAN BAĞIŞI
![SEZGİN YAMAN ANISINA KAN BAĞIŞI](http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/themes/yenitema/timthumb.php?src=http://www.alaplihaberleri.com/wp-content/uploads/2015/04/mollabeyyy.jpg&w=332&h=250)
Alaplı Mollabey İlk ve Ortaokulunda görev yaparken fenalaşan BEÜ hastanesinde yoğun bakımda iken yaklaşık 45 gün önce vefat eden Sezgin Yaman anısına kan bağışı düzenlendi.
Okul müdürü İsmail Yavuz; Sezgin Yaman okulumuzun çalışkan ve dürüst bir personeli idi. Kendisi aniden aramızdan ayrıldı. Onun anısına okulumuzda kan bağışı düzenledik. Alllah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.