ALAPLI HABERLERİ

ŞİNASİ BİLGEN’E TOPTAN DESTEK

21 Mart 2014
1.126 kez görüntülendi

ŞİNASİ BİLGEN’E TOPTAN DESTEK

Gümeli Belde Belediye Başkanı Şinasi Bilgen’in seçim kampanyasına TBMM Tarım Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili olan Bektaşi Dedesi olma özelliği de bulunan İbrahim Yiğit ‘in yanı sıra TMBB Eski Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ta katılarak destek oldu.

Alaplı İlçesinin tek beldesi konumunda bulunan Gümeli’de seçimi alacak olan iddialı partiler arasında yer alan AK Parti’nin, Gümeli Belde Belediye Başkanı Şinasi Bilgen’in seçim kampanyasına TBMM Tarım Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili olan Bektaşi Dedesi olma özelliği de bulunan İbrahim Yiğit ‘in yanı sıra TMBB Eski Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ta katılarak destek oldu. Adeta gövde gösterisinde dönüşen mitingte Toptan ve Yiğit Ak Parti Gümeli Belediye Başkan Adayı Bilgen’e destek vermelerini istedi. Vatandaşların Bilgen ve Milletvekillerine ilgisi büyüktü.

 

Gümeli Belediye hizmet binası önünde düzenlenen ve bini aşkın yöre halkının katıldığı miting de alanı dolduran vatandaşlara hitap eden AK Parti’nin Belde Belediye Başkanı Şinasi Bilgen Gümeli’yi seçimi kazandıkları 30 Mart akşamından sonra yeniden ayağa kaldıracaklarını söyledi.

Bilgen “Biz siyaseti başkan olmak için değil size hizmet etmek için yapıyoruz. Hizmet ekip işi. Bizim Ankara’dan Zonguldak’ta, Gümeli’den kurulu kadromuz var. Bu kadrolarımızla Gümeli adına yola çıkarak, beldemizin ne sorunu varsa, ne eksikliği varsa gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Biz gösterişten uzak, Gümeli’nin hak ettiği noktaya gelmesi için uğraşacağız, biz pankartla, afişle, gösterişle değil ayağı yere sağlam basan projelerle karşınıza çıkacağız. Bunun için de uğraşıyoruz. Ben Ak Parti adayı olarak iktidarımızın tüm imkânlarını Gümeli için kullanmaya söz veriyorum.” diye konuştu

Alaplı İlçesi’ne bağlı Gümeli Beledîsinin AK Partili Belediye Başkan Adayı Şinasi Bilgen, 12 yıllık AK Parti iktidarının Gümeli’ye büyük önem verdiğini belirterek “Biz pankartla, afişle, gösterişle değil ayağı yere sağlam basan projelerle karşınıza çıkacağız. Bunun için de uğraşıyoruz. Ben Ak Parti adayı olarak iktidarımızın tüm imkânlarını Gümeli için kullanmaya söz veriyorum.” dedi.

Bilgen, Partisinin Gümeli Belde Teşkilatı tarafından Belediye hizmet binası önünde düzenlediği Mitingte yaptığı konuşmada, Gümeli halkından 30 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimler için oy istedi ve gece gündüz demeden çalışacağını söyledi.

TBMM Tarım Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili olan Bektaşi Dedesi olma özelliği de bulunan İbrahim Yiğit ‘in yanı sıra TMBB Eski Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ında katıldığı miting şölen havasında gerçekleşti.

Vatandaşların yoğun alkışları arasında sahneye çıkan Gümeli Belediye Başkan Adayı Bilgen burada yaptığı konuşmada, “Gümeli bizim, bu memleket bizim. Biz aynı bayrağını altında yaşayan insanlara büyük hizmetler sağlamak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bu göreve talibiz. Bize bir dönem şans verin. Gümeli’yi doğasıyla, ekonomisiyle ayağa kaldıralım. Beldemizin makus talihini yenelim.” Diye konuştu.

Ayağa yere sağlam basan projelerle geldiklerini kaydeden Bilgen şunları söyledi:

“Biz siyaseti başkan olmak için değil size hizmet etmek için yapıyoruz. Hizmet ekip işi. Bizim Ankara’dan Zonguldak’ta, Gümeli’den kurulu kadromuz var. Bu kadrolarımızla Gümeli adına yola çıkarak, beldemizin ne sorunu varsa, ne eksikliği varsa gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Biz gösterişten uzak, Gümeli’nin hak ettiği noktaya gelmesi için uğraşacağız, biz pankartla, afişle, gösterişle değil ayağı yere sağlam basan projelerle karşınıza çıkacağız. Bunun için de uğraşıyoruz. Ben Ak Parti adayı olarak iktidarımızın tüm imkanlarını Gümeli için kullanmaya söz veriyorum.

Bugün burada TBMM Tarım Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekilimiz Bektaşi Dedemiz İbrahim Yiğit ile birlikte bizi onurlandıran TMBB Eski Başkanımız Köksal Toptan’ın Gümeli’ye verdiği önem ortada, bu önemli günümüzde bizi yalnız bırakmayarak, aramızda oldular. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu iktadırımızın Gümeli’ye verdiği önemi ortaya koyuyor. Göreceksiniz Gümeli bizim 30 Mart tarihinde sandıkta ipi göğüslediğimizde büyük atılımlar yapacak, hak ettiği konuma gelecektir. Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. Hepinizden Allah Razı olsun. Eksik olmayın “

AK parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz AK Parti ailesi olarak Şinasi Bilgen’in arkasında olduklarını dile getirerek şunları söyledi “Böyle bir güzel günde belde belediye başkan adayımız Şinasi Bilgen kardeşimizi biz hep beraber AK Parti ailesi olarak destek vermeye geldik hepinizi sevgi saygı ile selamlıyorum “ dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Köksal Toptan ise yaptığı konuşmada şöyle dedi:

“30 Mart’ta gerçekleştirilecek olan mahalli seçimleri Gümeli Alaplı ve Zonguldak’ımıza ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum TBMM Tarım Komisyonu Başkanımız İstanbul Milletvekilimiz sayın İbrahim Yiğit ile birlikte Gümeli’deyken Özcan Ulupınar arkadaşımız Zonguldak merkezde, Sayın Ercan Candan arkadaşımızda Alaplı’da Üniversitede yapılmakta olan nevruz kutlamalarına katılmak için aramızda değiller. Onların sizlere selam ve sevgilerini iletmek istiyorum, Seçimler adı üstünde o yörenin dertlerini çözülebilir sıkıntılarını Merkez ve Hükümetle Diyalog içerisinde yerel kaynakları en verimli en açık en şeffaf şekilde kullanmak sureti ile yaşayan insanın mutluluğuna hizmet eden birinci kademede en büyük makamlardır, Gümeli Beldesinde yıllardan beri bu işlerle uğraşan arkadaşlarımız ellerin geldikleri kadarı ile buranın daha yaşanabilir bir hale gelmesi için uğraştılar, uğraşıyorlar. Şinasi Bilgen arkadaşımızda gençliği ile buranın sorunlarını çok iyi kavraması ve diyalogları ile böyle inanıyoruz k,i Gümeli’nin daha’ da ileriye gitmesine çok büyük katkı sağlayacak arkadaşımızdır, Bu nedenle bu kardeşimize destek olmak için biz Sayın Yiğit ile birlikte buraya geldik, tekrar Gümeli’de seçimlere katılan tüm partilere başarılar diliyorum”

TBMM Tarım Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Bektaşi Dedesi İbrahim Yiğit’te yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarının yaptığı hizmetleri vatandaşlara anlatarak, ülkede ve bölgede önemli çalışmaların yapıldığını ve Bilgen’e 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde destek olunması gerektiğini ifade etti.

Gümeli halkının AK Parti’ye oy vermesini isteyen Yiğit, Gümeli’nin hak ettiği noktaya gelmesi için Ankara’da gelinden geleni yapacağını sözlerine ekledi.

Yapılan konuşmaların ardından Ak Parti Gümeli seçim bürosuna geçerek, burada vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler.

Bilgen’e destek amaçlı gerçekleştirilen mitinge Köksal Toptan, Bektaşi Dedesi Ak Parti İstanbul Milletvekili İbrahim Yiğit, Zonguldak Eski İl Başkanı Celil Uzun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve çok sayıda partili katıldı.

Yorumlar

  1. yaşar akdeniz dedi ki:

    milletvekili ibrahim yiğit bektaşi dedesiymiş gümeli yenimi aklına gelmiş.

Yorum Yaz